logo sigma-foto

SIGMA 16-28mm F2.8 DG DN | Contemporary obiektywem roku 2022 według czytelników Fotopolis.pl !!

Już po raz osiemnasty portal Fotopolis.pl zorganizował wśród swoich czytelników plebiscyt na najlepsze produkty fotograficzne roku. Z wielką przyjemnością informujemy, iż w tegorocznej edycji, pierwsze miejsce w kategorii „Amatorski obiektyw roku” zajęła SIGMA 16-28mm F2.8 DG DN | Contemporary.

SIGMA 16-28mm F2.8 DG DN | Contemporary łączy wyjątkową jakość obrazu, stałą przysłonę F2.8 w całym zakresie ogniskowych oraz bardzie niewielkie rozmiary, dzięki czemu jest idealnym obiektywem do wielu rodzajów fotografii takich jak, fotografia ślubna, uliczna czy krajobrazowa. Jego nowoczesna konstrukcja optyczna zapewnia wysoką jakość obrazu zarówno w centrum kadru jak i na jego brzegach co jest szczególnie istotne w fotografii szerokokątnej.

 

Jak każdy obiektyw SIGMA, 16-28mm F2.8 DG DN | Contemporary jest produkowany w fabryce Aizu w Japonii, oraz jest objęty 3 letnią gwarancją Autoryzowanego dystrybutora na terenie naszego kraju (o ile zostanie zakupiony w Autoryzowanej sieci Dystrybucji, której lista znajduje się na stronie: https://sigma-foto.pl/gdzie-kupic/).

Udostępnij:

Podobne wpisy

Cashback Sigma 540zł
Aktualności

Cashback SIGMA. Odbierz do 540zł !

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, z przyjemnością informuje o promocyjnej ofercie Cashback na wybrane modele obiektywów z rodziny SIGMA, zakupione w dniach 15.06.2023 –

Czytaj więcej »