logo sigma-foto

Korzyści z zakupu

Z OFICJALNEJ POLSKIEJ DYSTRYBUCJI

Pochodzenie sprzętu

Kupując produkty SIGMA z oficjalnej polskiej dystrybucji masz pewność, że produkty są nowe, oryginalne i pochodzą z legalnego źródła.

Równie istotne jest to, że są magazynowane w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wymagań dotyczących m.in. wilgotności czy temperatury pomieszczenia, co ma wpływ na ostateczną długość i komfort użytkowanego sprzętu.

sigma pro centrum

Gwarancja

Wszystkie obiektywy marki SIGMA z linii Art (A), Sports (S) i Contemporary (C), pochodzące z oficjalnej polskiej dystrybucji, posiadają 3-letnią gwarancję* realizowaną przez autoryzowany serwis SIGMA w Polsce.

Dodatkowo, masz możliwość skorzystania z rozbudowanych programów gwarancyjnych, przygotowanych przez polskiego dystrybutora i obowiązujących wyłącznie na terenie Polski. Dzięki temu możesz wydłużyć okres gwarancji aż do 5 lat*. Dla osób wykorzystujących sprzęt profesjonalnie to bezcenna wartość.

* po zarejestrowaniu na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl/

Autoryzowany serwis

Autoryzowana dystrybucja to bezpieczeństwo i spokój przez cały okres obowiązywania gwarancji. Warto wiedzieć, że autoryzowany serwis nie ma obowiązku przyjęcia sprzętu do naprawy gwarancyjnej, jeśli istnieją jakiekolwiek podejrzenia co do pochodzenia sprzętu.

Naprawa w serwisie, który nie ma autoryzacji SIGMA, jest natomiast bardzo dużym ryzykiem. Przemyśl dobrze decyzję, zanim zdecydujesz się na zakup.

sigma pro centrum

Jak rozpoznać obiektyw z autoryzowanej dystrybucji

sigma polska dystrybucja

Poszukaj logo

Poszukaj logo autoryzowanego sprzedawcy na stronie oferującej sprzedaż obiektywów marki Sigma.

Gwarancja dystrybutora

Zobacz, czy do obiektywu dołączona jest gwarancja dystrybutora – firmy K-Consult.pl.

Numer seryjny

Sprawdź, czy na spodzie kartonu znajduje się nalepka z numerem seryjnym i numerem PIN