logo sigma-foto

Obiektywy Cine

Rewolucyjne obiektywy na miarę epoki kinematografii cyfrowej wysokiej rozdzielczości

W nowej erze produkcji filmowej wysokiej rozdzielczości, pojawienie się niedrogich, wydajnych cyfrowych kamer kinowych zmieniło standardy tego, co stanowi doskonały produkt w branży i rozszerzyło swobodę i potencjał produkcji filmowej. Jednocześnie, jeśli chodzi o obiektywy kinowe, cena i rozpoznawalność marki są nadal często traktowane jako dowód jakości, która ostatecznie jest proporcjonalna do budżetu produkcji. Profesjonalny sprzęt kinowy z natury nie jest produkowany masowo, co z kolei powoduje, że badania i rozwój obiektywów oraz innowacje w technologii produkcji nie nadążają za postępem w dziedzinie aparatów fotograficznych. Ale SIGMA jest inna. Odpowiadając na wysokie wymagania stawiane obiektywom w dobie fotografii ultra wysokiej megapikselowej, SIGMA opracowała technologie wymagane do masowej produkcji obiektywów o wysokiej wydajności. Opierając się na tej przewadze technologicznej i know-how, SIGMA rozpoczyna opracowywanie rewolucyjnego obiektywu, który łączy w sobie wszystko, czego można wymagać od obiektywu kinowego: wysoką rozdzielczość, wysoką efektywność kosztową i trwałość, wraz z wysokiej jakości materiałami i wykończeniem.

sigma obiektywy cine

Linia oferująca zdumiewające połączenie specyfikacji i wartości — wszystko dzięki naszemu ultrawydajnemu, pionowo zintegrowanemu systemowi produkcyjnemu

W jedynym zakładzie produkcyjnym SIGMA, fabryce Aizu, prawie wszystkie procesy wykonywane są we własnym zakresie, od produkcji części i form po końcowy montaż soczewek. Ten pionowo zintegrowany system produkcyjny obejmuje zarówno rozwój produktu, jak i produkcję, co czyni go prawdziwym zasobem z jednego miejsca. Nasi rzemieślnicy łączą wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie w dążeniu do wyjątkowej wydajności optycznej, podczas gdy użycie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych umożliwia ultrawydajną i bardzo precyzyjną produkcję masową. Oferując pełną linię, która zapewnia kompaktową konstrukcję i maksymalną wydajność optyczną przy minimalnych kosztach. Line-up, który zaspokoi każdą potrzebę profesjonalnego kręcenia filmów, jednocześnie poszerzając swobodę i potencjał kinematografii. Linia, która wykorzystuje minimalny sprzęt i inwestycje do maksymalnych wyników. Mając na celu dostarczanie wyjątkowo innowacyjnych obiektywów o niespotykanej wartości, SIGMA opracowała nową linię obiektywów filmowych.

sigma obiektywy cine

100% takie same

Bardzo wysoka jakość optyczna

SIGMA połączyła najwyższy poziom wydajności optycznej z kompaktową konstrukcją, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów rozwoju i produkcji do minimum. SIGMA odegrała wiodącą rolę w obecnej erze fotografii o ultrawysokiej rozdzielczości. Teraz, w dziedzinie obiektywów filmowych, SIGMA wykorzystuje wyjątkową wydajność optyczną swojej linii obiektywów Global Vision, która została doceniona przez fotografów na całym świecie. Wyposażone w te same wysokiej jakości komponenty optyczne, w tym soczewki obiektywu i mechanizmy przysłony, te obiektywy filmowe zapewniają najwyższy poziom wydajności optycznej.

100% nowe

Mechaniczna budowa

Zachowując ten sam doskonały system optyczny, obiektywy filmowe SIGMA mają całkowicie zaktualizowaną konstrukcję mechaniczną. Zoptymalizowana specyfikacja, wspierana przez ten nowy projekt, obejmuje wszystkie podstawowe funkcje wymagane we współczesnej kinematografii. Od momentu powstania firma SIGMA wierzyła w osiąganie najwyższej wydajności dzięki precyzyjnym częściom. Ta zasada i technologie produkcji linii SIGMA umożliwiły ultra-wysoce wydajną masową produkcję tych nowych linii obiektywów.