fbpx

K-Consult

K-Consult sp. z o.o., wyłączny dystrybutor produktów marki SIGMA w Polsce, została w 2020r. wybrana przez producenta jej najlepszym dystrybutorem, pokonując ponad 50 firm na całym świecie!

Od lat plasuje się w czołówce najprężniej działających dystrybutorów, osiągających najlepsze wyniki sprzedażowe oraz budujących wizerunek i świadomość marki SIGMA. W 2018r. zdobyła III miejsce w rankingu światowych dystrybutorów tej marki.


Firma K-Consult posiada ponadto 20-letnie doświadczenie w imporcie i dystrybucji światowych marek z branży fotografii, multimediów, audio-video oraz mobile.

Od ponad 10 lat jest synonimem kompleksowych rozwiązań “szytych na miarę” oraz szerokiego asortymentu akcesoriów do fotografii i urządzeń mobilnych. K-Consult wspiera Partnerów Biznesowych w tworzeniu atrakcyjnej oferty, korzystnym finansowo doborze akcesoriów, projektowaniu innowacyjnej ekspozycji towaru (online, offline) i najbardziej efektywnym zagospodarowaniu powierzchni sklepu czy półki.

Prowadzone działania i kampanie marketingowo-wizerunkowe przekładają się na rozpoznawalności marek i ich produktów, a także na wyniki sprzedażowe.

Ugruntowaną pozycję na rynku dystrybutorów i importerów zawdzięcza elastycznemu modelowi współpracy, markom dostępnym w ofercie oraz rozwiązaniom dopasowanym do potrzeb kanałów sprzedaży detalicznej, hurtowej, B2B oraz online.