fbpx

K-Consult

SIGMA Nagroda

K-Consult to wyłączny autoryzowany dystrybutor obiektywów marki SIGMA na terenie Polski, który w 2018 r. zdobył III miejsce w rankingu światowych dystrybutorów tej marki.

Od lat plasuje się w czołówce najprężniej działających dystrybutorów, osiągających najlepsze wyniki sprzedażowe oraz budujących wizerunek i świadomość marki SIGMA.

Firma K-Consult posiada ponadto 20-letnie doświadczenie w imporcie i dystrybucji światowych marek z branży fotografii, multimediów, audio-video oraz mobile.

Od ponad 10 lat jest synonimem kompleksowych rozwiązań “szytych na miarę” oraz szerokiego asortymentu akcesoriów do fotografii i urządzeń mobilnych. K-Consult wspiera Partnerów Biznesowych w tworzeniu atrakcyjnej oferty, korzystnym finansowo doborze akcesoriów, projektowaniu innowacyjnej ekspozycji towaru (online, offline) i najbardziej efektywnym zagospodarowaniu powierzchni sklepu czy półki.

Prowadzone działania i kampanie marketingowo-wizerunkowe przekładają się na rozpoznawalności marek i ich produktów, a także na wyniki sprzedażowe.

Ugruntowaną pozycję na rynku dystrybutorów i importerów zawdzięcza elastycznemu modelowi współpracy, markom dostępnym w ofercie oraz rozwiązaniom dopasowanym do potrzeb kanałów sprzedaży detalicznej, hurtowej, B2B oraz online.

SIGMA K-Consult