fbpx

Twarze SIGMA

Japońską jakość i wyjątkowość sprzętu SIGMA potwierdzają zdjęcia współpracujących z nami fotografów. To one dają namacalny efekt tego, co można osiągnąć przy jego pomocy. W połączeniu z ich fotograficzną pasją i umiejętnościami nasze obiektywy zyskują wyjątkową moc i uczestniczą w tworzeniu niepowtarzalnych kadrów.
Grono fotografów marki SIGMA tworzą pasjonaci z różnych, fotograficznych dziedzin, począwszy od fotografii portretowej, krajobrazowej, ulicznej aż po astrofotografię. Wszystkich natomiast łączy jedno – miłość do fotografii. Kreatywność, niezwykła wrażliwość i świetny warsztat sprawiają, że na swoich zdjęciach utrwalają najpiękniejsze obrazy i emocje. Każdego dnia towarzyszą im w tym obiektywy SIGMA.
Fotografowie SIGMA to eksperci w swoich dziedzinach. Ich zdjęcia to efekt doskonałego zmysłu, dużej wiedzy fotograficznej, ale przede wszystkim - miłości do fotografowania. Dzięki obiektywom SIGMA odkrywają oni zupełnie nowe możliwości, realizując oryginalne kadry i wydobywając z nich ukrytą pod czarną obudową moc optyczną. Nasze obiektywy to szlachetny instrument w ich rękach.