fbpx

60 lat SIGMA

Wiadomość od SIGMA Corporation

9 września 2021, SIGMA świętuje swoje 60-lecie.

Z tej okazji chcielibyśmy wyrazić naszą szczerą i głęboką wdzięczność wszystkim naszym klientom oraz wszystkim, którzy wspierali nas od czasów założenia naszej firmy w roku 1961. Ta 60 rocznica jest możliwa wyłącznie dzięki Waszej wspaniałomyślności oraz nieustającemu wsparciu.

Dla nas, te 60 lat to nie tylko miesiące i lata naszej firmy, ale także  niezliczone bezcenne chwile, które zostały uchwycone i pielęgnowane przez wszystkich, którzy kochają fotografię. Zgodnie ze znaczeniem nazwy naszej firmy, SIGMA żyje dzięki sumie tych zebranych chwil i wspomnień przez miesiące i lata.

Jak każda rocznica, dla nas jest to również moment, aby spojrzeć wstecz i przypomnieć sobie nasze początki.

Do dziś drogie są nam idee i ideały, które kierowały nami w naszych najwcześniejszych latach. Będziemy nadal poświęcać się opracowywaniu produktów najwyższej jakości, na których nasi klienci będą mogli polegać, uwieczniając swoje najcenniejsze chwile.

Mamy nadzieję, że będziecie nam Państwo towarzyszyć w naszych przyszłych staraniach.

Wiadomość od Kazuto Yamaki ( CEO SIGMA )

W 1961 roku Michihiro Yamaki założył firmę, aby uratować grupę współpracujących firm, które znalazły się w niebezpieczeństwie po bankructwie ich dostawcy. Sądzę, że wtedy nikt nie wyobrażał sobie, iż 60 lat później firma nadal będzie istnieć.

W przeciągu tych sześciu dekad SIGMA stawiła czoła wielu trudnym sytuacjom w naszej branży, od rewolucji technologicznych po trudne warunki ekonomiczne. Były chwile, gdy znajdowaliśmy się na krawędzi poważnego kryzysu. W takich sytuacjach Michihiro Yamaki wracał myślami do czasów powstania firmy i wypowiadał zdanie, które mogło wydawać się pesymistyczne: „Nigdy nie sądziłem, że ta firma, którą założyłem na prośbę innych, będzie istniała tak długo”. Ale firmie udało się przebić i odzyskać siły, a teraz, odziedziczywszy biznes po ojcu, myślę o tych samych słowach, choć z innych powodów.

Mogliśmy bowiem pozostać w branży przez te 60 lat i podążać za naszą pasją tworzenia doskonałych aparatów i obiektywów wyłącznie dzięki hojnemu wsparciu wielu ludzi.

Przede wszystkim chciałbym podziękować naszym klientom za nieocenione wsparcie i wysokie oczekiwania wobec nas i naszych produktów. Czasami zachęta może przyjść w postaci surowych słów, ale zawsze dla mnie i firmy jest to okazja do refleksji i poprawy siebie. Dziękuję Wam za wszystko.

Jesteśmy również bardzo wdzięczni za nieustanne wsparcie naszych dealerów, dostawców i wszystkich innych partnerów biznesowych. Z pewnością niejednokrotnie przysporzyliśmy Wam kłopotów i wiem, że nasza firma zaszła tak daleko tylko dzięki Waszej cierpliwości i wytrwałości. Za to macie moją szczerą wdzięczność.

Ponadto jesteśmy głęboko wdzięczni społecznościom, w których znajdujemy się my i nasze spółki stowarzyszone, za ich ciepłe wsparcie i zrozumienie. Nie bierzemy tego za pewnik.

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim członkom starszego personelu – czy to emerytowanym, czy nadal aktywnym – którzy ukształtowali naszą firmę w to, czym jest dzisiaj. SIGMA istnieje tylko dzięki Waszej ciężkiej pracy. Obiecuję, że będziemy nadal budować na tym, co stworzyliście.

Podczas gdy obchodzimy 60-lecie naszego założenia, spoglądamy wstecz i pamiętamy całą życzliwość i wsparcie, jakie otrzymaliśmy przez te sześć dekad. Patrząc w przyszłość, nadal będziemy poświęcać się rozwojowi i przekształceniu SIGMA w firmę, która jest gotowa podjąć wyzwania nowej ery, pozostając wierna filozofii i pomysłom, które kierowały nami do tej pory. Mamy nadzieję że będziecie nam towarzyszyć w naszych przyszłych podróżach.

Z serdeczną wdzięcznością dla wszystkich, dzięki którym ta 60. rocznica była możliwa,

Kazuto Yamaki
SIGMA, CEO

Życzenia dla SIGMA Corporation

Dołącz do życzeń dla SIGMA Corporation!

Jeśli jesteś użytkownikiem produktów marki SIGMA, lub po prostu cenisz ją za ich produkty, historię lub podejście do Klienta, koniecznie daj nam o tym znać.

Zrób swoje zdjęcie i wrzuć je w czwartek 9 września 2021 razem z Twoimi życzeniami na swoje social media (Facebook, Instagram, Twitter) i koniecznie oznacz post hasztagami:

#SIGMA60lat

#SIGMA60thAnniversary

Dzięki temu będziesz miał/a pewność, iż Twój post zobaczą pracownicy SIGMA Corporation.