logo sigma-foto

SIGMA 35mm F1.4 DG DN ART najlepszym obiektywem 2021 roku w plebistycie Fotopolis.pl!

Za nami 17 edycja corocznego plebiscytu fotograficznego przygotowanego przez Fotopolis.pl. Czytelnicy, niezmiennie jak co roku, mieli okazję głosować na najlepsze produkty fotograficzne minionego roku. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w tegorocznej edycji zostały wyróżnione 3 nasze obiektywy, a 1 miejsce w kategorii „Profesjonalny obiektyw Roku” zajęła SIGMA 35mm F1.4 DG DN z serii ART.

Poza główną nagrodą dla obiektywu SIGMA 35mm F1.4 DG DN z serii ART – obiektywu stworzonego z myślą o aparatach bezlusterkowych, obiektywy SIGMA zostały również wyróżnione w innych kategoriach.

W kategorii „Amatorski obiektyw Roku” 2 miejsce przypadło obiektywowi SIGMA 18-50mm F2.8 DC DN Contemporary. Obiektyw, który łączy w sobie niezwykłą kompaktowość i lekkość, wysoką jakość optyczną oraz stałą przysłonę F2.8, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla fotografów i filmowców korzystających na co dzień z aparatów z matrycą APS-C.

 

 

 

W kategorii „Zaawansowany obiektyw Roku” 3 miejsce zajęła SIGMA 150-600 DG DN OS Sports – pierwszy obiektyw z serii Sports dedykowany do aparatów bezlusterkowych. Idealny wybór dla osób, które potrzebują obiektywu do fotografii sportowej, przyrodniczej o najwyższej jakości wykonania, szybkim i celnym AF oraz ogniskowej 600mm.

Udostępnij:

Podobne wpisy

Cashback Sigma 540zł
Aktualności

Cashback SIGMA. Odbierz do 540zł !

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, z przyjemnością informuje o promocyjnej ofercie Cashback na wybrane modele obiektywów z rodziny SIGMA, zakupione w dniach 15.06.2023 –

Czytaj więcej »