logo sigma-foto
sigma pro centrum

Otwieramy nowe salony Sigma ProCentrum

Z ogromną przyjemnością informujemy, że już w dniach 22/23 marca 2019 roku dołączą do naszej sieci Sigma ProCentrum nowe punkty. Po wielu latach owocnej współpracy autoryzację Salonu Sigma ProCentrum otrzymało dwóch naszych Partnerów – Digital24 w Poznaniu oraz Fotoaparaciki w Pabianicach k. Łodzi. Już dziś zapraszamy na te ważne dla nas wydarzenia.

Pierwsze, oficjalne otwarcie nowego punktu Sigma ProCentrum nastąpi 22 marca br. (w piątek) w sklepie Fotoaparaciki, w Pabianicach k. Łodzi. Dzień później, 23 marca br. zapraszamy do Poznania, gdzie w salonie Digital24 będziemy świętowali dołączenie do naszej sieci naszego drugiego, partnerskiego salonu.
 
Od tego momentu, poza pełną ofertą zakupową, w salonach Fotoaparaciki oraz Digital24 będzie dostępna również szeroka półka modeli demo, które jak w każdym punkcie Sigma ProCentrum będzie można wypożyczyć i przetestować przed zakupem. Nasi klienci znajdą również w nowych salonach szerszą gamę dedykowanych akcesoriów fotograficznych.
 
Z tej okazji, dla wszystkich miłośników sprzętu Sigma zaplanowaliśmy we wspomnianych salonach Dni Otwarte. Będzie to doskonała okazja, aby poznać i przetestować najbardziej pożądane obecnie obiektywy Sigma, a także zasięgnąć rady naszych ekspertów, zarówno w kwestii doboru sprzętu, jak i w sprawach technicznych. W tych dniach na naszych Klientów czekać będą również ciekawe promocje na wybrany sprzęt Sigma oraz akcesoria z oferty marek Marumi i Vanguard.
 
Serdecznie zapraszamy!

Fotoaparaciki – 22.03.2019 (piątek)

Pabianice k. Łodzi, ul. Św. Jana 7/9
10.00 – 18.00 – Dzień Otwarty
16.00 – 18.00 – Sesja z modelką w zaaranżowanym studio

 

Digital24 – 23.03.2019 (sobota)

Poznań, ul. Bułgarska 2a
10.00 – 15.00 – Dzień Otwarty
11.00 – 14.00 – Sesja z modelką w zaaranżowanym studio

Udostępnij:

Podobne wpisy

Uncategorized

Nowa 70-200mm F2.8 DG DN OS Sports

K-Consult sp. z o.o, wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Pol-sce, w imieniu SIGMA Corporation prezentuje 70-200mm F2.8 DG DN OS | Sports – nowy flagowy teleobiektyw SIGMA z linii

Czytaj więcej »