logo sigma-foto
SIGMA CINE 65mm

Opracowywana nowość: SIGMA CINE 65mm T1.5 FF i 65mm T2.5 FF Classic

K-Consult sp. z o.o, wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, w imieniu SIGMA Corporation z przyjemnością ogłasza, iż w opracowaniu są 2 nowe obiektywy z serii CINE tj. SIGMA 65mm T1.5 FF oraz SIGMA 65mm T2.5 FF Classic. Co ciekawe, są to pierwsze obiektywy SIGMA CINE, które powstają wyłącznie z myślą o współpracy z profesjonalnymi kamerami filmowymi.

SIGMA CINE 65mm T1.5 FF i 65mm T2.5 FF Classic

Ogniskowa 65mm, obok 28mm i 40mm jest jedną z klasycznych ogniskowych w świecie filmowym. Najnowsze obiektywy SIGMA CINE 65mm T1.5 FF i 65mm T2.5 FF Classic spełniają najwyższe wymagania jakie stawiane są obiektywom przez najnowsze kamery filmowe. W trakcie procesu projektowego, położono specjalną uwagę na aspekty takie jak:

– wysoka rozdzielczość zarówno w centrum jak i na brzegach kadru

– zniwelowany efekt „oddychania”

– korekcja wszelkiego rodzaju aberracji i winietowania

– przyjemny efekt bokeh

 

Premiera obiektywu SIGMA 65mm T1.5 FF powiększy portfolio producenta w kategorii pełnoklatkowych, stałoogniskowych obiektywów filmowych, do 11 sztuk (od 14mm do 135mm).

 

Obiektyw SIGMA 65mm T2.5 FF Classic jest bliźniaczą wersją modelu 65mm T1.5, lecz tak jak pozostałe obiektywy z serii Classic, jego konstrukcja optyczna została pozbawiona większości powłok antyodblaskowych, w efekcie czego udało się uzyskać unikalne połączenie obrazu o wysokiej rozdzielczości z której słynie seria SIGMA CINE LENS, z obrazowaniem o bardzo klasycznej ekspresji, charakteryzującej się niskim kontrastem i pięknymi efektami flar i blików.

 

Obiektywy mają się pojawić na ryku na początku 2023 roku.

Cena zostanie przedstawiona w niedalekiej przyszłości.

Dostępne mocowania:

SIGMA 65mm T1.5 FF – PL (kompatybilny z /i Technlogoy), EF oraz E-mount

SIGMA 65mm T2.5 FF Classic – PL (kompatybilny z /i Technology)

 

Więcej informacji na:

www.facebook.pl/SigmaFotoPolska

Udostępnij:

Podobne wpisy

Uncategorized

Nowa 70-200mm F2.8 DG DN OS Sports

K-Consult sp. z o.o, wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Pol-sce, w imieniu SIGMA Corporation prezentuje 70-200mm F2.8 DG DN OS | Sports – nowy flagowy teleobiektyw SIGMA z linii

Czytaj więcej »