fbpx
Art Art

Obiektyw Sigma
24-70mm F2.8 A DG DN

Kolejny zaprojektowany od nowa Art do aparatów bezlusterkowych

  • sony E
  • l-mount

Najlepszy w swojej klasie, standardowy obiektyw zmiennoogniskowy o dużej przysłonie, który oferuje wysoką rozdzielczość w całym zakresie ogniskowych

Najlepsze wyniki można uzyskać dzięki obiektywowi typu zoom o dużej przysłonie. Kierowanie się tym stwierdzeniem zapewniło niezwykle wysoką rozdzielczość osiągniętą w 14-24mm F2.8 DG DN | Art, pierwszym zoomie linii Art dedykowanym do bezlusterkowców. To samo stwierdzenie leży u podstaw konstrukcji 24-70mm F2.8 DG DN | Art, drugiego zooma linii Art w ofercie SIGMA dla aparatów bezlusterkowych. Obiektyw charakteryzuje się wysoką rozdzielczością od środka do brzegu kadru w całym zakresie ogniskowych, a jednocześnie konstruktorom udało się znacznie zredukować rozmiary i wagę tego szkła. Dodatkowo zgodność z najnowszymi korpusami i funkcjami bezlusterkowców i wsparcie w różnych sytuacjach zdjęciowych czyni ten obiektyw idealnym narzędziem pracy dla profesjonalistów, jak i zaawansowanych fotoamatorów.

24-70mm F2.8 DG DN | Art to flagowy obiektyw nowej generacji zoomów Art w ofercie SIGMY i najlepszy standardowy obiektyw zmiennoogniskowy o dużej przysłonie.

*Informacja o nazwie produktu: oznaczenie „DG” jest przynależne obiektywom zaprojektowanym w celu zapewnienia najwyższej wydajności w aparatach z czujnikami pełnoklatkowymi, a oznaczenie „DN” dotyczy obiektywów zaprojektowanych i zoptymalizowanych dla aparatów bezlusterkowych z krótszą (niż w lustrzankach) odległością między matrycą aparatu a jego mocowaniem.

SIGMA 24-70mm F2.8 A DG DN

Wydajność optyczna najlepsza w swojej klasie

Flagowa seria obiektywów zmiennoogniskowych F2.8 Art została opracowana przede wszystkim w celu uzyskania doskonałej wydajności optycznej. Obiektyw wykorzystuje zalety szkła o niskiej dyspersji, w tym sześciu warstw szkła „F” o najniższej dyspersji (FLD) i dwóch arkuszy specjalnego szkła o niskiej dyspersji (SLD), oraz w pełni korzysta z przewagi, jaką zapewnia konstrukcja optyczna zoptymalizowana pod kątem aparatów bezlusterkowych. Zastosowanie trzech soczewek asferycznych tłumi aberracje, takie jak osiowa aberracja chromatyczna czy coma, które są trudne do skorygowania w procesie obróbki zdjęć. Jednocześnie, obok zastosowania powłok Super Multi-Layer Coating, zastosowano też powłoki Nano Porous Coating. Przednia soczewka jest tak zaprojektowana, by była mniej narażona na artefakty (np. odblaski) spowodowane silnym światłem padającym bezpośrednio na nią. Konstrukcja dedykowana pod kątem aparatów bezlusterkowych przyczyniła się do zmniejszenia rozmiaru i masy obiektywu.

*We własnej, zastrzeżonej technologii powlekania soczewek SIGMY powłoki NPC (Nano Porous Coating) wykorzystują zalety porowatej krzemionki stosowanej w materiałach powłokowych. Warstwa tej krzemionki tworzy pory o wielkości nanometrycznej, które wypełnione są powietrzem. Pory tego rozmiaru umożliwiają znaczne zmniejszenie współczynnika załamania światła – dużo bardziej w porównaniu do istniejących powłok antyodbiciowych – a tym samym drastycznie redukują ilość światła odbitego, które powoduje odblaski i duszki, oraz pozwalają na osiągnięcie wysokiego kontrastu i lepszej jakości obrazu.

SIGMA 24-70mm F2.8 A DG DN

Zapewniona zgodność z najnowszymi pełnoklatkowymi aparatami bezlusterkowymi

SIGMA 24-70mm F2.8 A DG DN oferuje zgodność z różnymi typami najnowszych pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych dostosowanych do mocowań L-mount i Sony E, aby zapewnić najlepszą wydajność w każdych warunkach fotograficznych. Dla przykłady, do przycisku AFL można przypisać różne funkcje z poziomu korpusu aparatu*, które poprawiają funkcjonalność podczas fotografowania. Zastosowanie silnika krokowego i najnowszego algorytmu z powodzeniem zapewnia równowagę między szybkością AF a jego wyciszeniem. Umożliwia to bezstresowe ustawianie ostrości. Co więcej, ten obiektyw jest kompatybilny z funkcją detekcji oka stosowaną najczęściej w bezlusterkowcach, która jest w stanie precyzyjnie ustawić ostrość w fotografii portretowej.

*Zależnie od możliwości korpusu użytego aparatu.

SIGMA 24-70mm F2.8 A DG DN

Możliwość wykorzystania do różnych zastosowań i sytuacji fotograficznych

Dzięki pyło- i wodoodpornej konstrukcji oraz zastosowaniu mechanizmu blokady zoomu, obiektyw dostosowuje się do różnych sytuacji zdjęciowych i zaspokaja szeroki zakres potrzeb w zakresie fotografii. Podobnie, jak w wielu konwencjonalnych obiektywach SIGMA, także i w tym obiektywie dostępny jest przełącznik AF/MF oraz wszystkie niezbędne i podstawowe funkcje.

Korpus obiektywu jest perfekcyjnie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, a pierścień zmiany ogniskowej czy pierścień ustawień ręcznych są miłe, a jednocześnie pewne, w dotyku.

Podstawowe funkcje:

  1. Przełącznik AF/MF
  2. Przycisk AFL
  3. Przełącznik blokady zoomu
SIGMA 24-70mm F2.8 A DG DN
SIGMA 24-70mm F2.8 A DG DN

Minimalna odległość ogniskowania wynosi 18cm na szerokim końcu. Pozwala to zbliżyć się do obiektu, by wykonywać zdjęcia*. Maksymalne powiększenie to 1:2,9 przy ogniskowej 24mm i 1:4,5 przy ogniskowej 70mm, co zapewnia większy zakres ekspresji dzięki fotografii z bliska.

*Należy zachować szczególną ostrożność, by przednia soczewka nie uderzyła w fotografowany obiekt. Zdejmij osłonę przeciwsłoneczną z obiektywu przed fotografowaniem z minimalnej odległości na najszerszej ogniskowej.

Inne funkcje

Zaprojektowany by minimalizować flary i duszki

Już na wczesnym etapie procesu projektowania soczewek mierzono flary i duszki, aby ustalić konstrukcję optyczną odporną na silne źródła światła, w tym podświetlenia tylnego. Powłoki SIGMA Super Multi-Layer Coating redukują odblaski i duszki, aby pomóc fotografom w tworzeniu ostrych zdjęć o wysokim kontraście nawet przy tylnym oświetleniu.

Kołowa przysłona

11-listkowa kołowa przysłona tworzy atrakcyjne rozmycie w nieostrych obszarach obrazu.

Osłona z blokadą

Osłona przeciwsłoneczna wyposażona jest w blokadę zapobiegającą spadaniu osłony.

SIGMA 24-70mm F2.8 A DG DN

Wytrzymały mosiężny bagnetowy uchwyt

SIGMA 24-70mm F2.8 A DG DN

Mosiężne mocowanie łączy w sobie wysoką precyzję z solidną konstrukcją. Obrobione powierzchnie i zwiększona wytrzymałość przyczyniają się do wyjątkowej trwałości obiektywu.

Podsumowanie

W każdym obiektywie SIGMA znajdziesz naszą filozofię i kunszt

Nasz nowy asortyment w pełni wyraża nasze podejście do obiektywów i samej fotografii. Wszystkie obiektywy należą do jednej z trzech linii – Contemporary, Art lub Sport – wszystkie one wyrażają naszą filozofię rozwoju i zaawansowany system produkcji. Dzięki wysokiej wydajności, jakości i najlepszemu wykończeniu te obiektywy dają osobom kochającym fotografię trwałą wartość i pomagają uzyskać zachwycające zdjęcia. Sekretem jest nasza pasja, którą wkładamy w każdy proces produkcyjny i każdy produkt.

Nowe linie produktów konceptów SGV wyznaczają nowe standardy jakości obrazu

Każdy egzemplarz odznacza się najwyższą funkcjonalnością dzięki autorskiemu systemowi pomiarów Sigmy A1 MTF.

Istnieją trzy wymogi do stworzenia wyjątkowych obiektywów: świetny projekt, precyzyjne wykonanie oraz kontrola zapewniająca zgodność ze specyfikacjami. Obiektywy SIGMA rodzą się z przemyślanych projektów i wyszukanej, zaawansowanej japońskiej technologii. Ostatnim krokiem jest ewaluacja pracy. Niegdyś mierzyliśmy wydajność obiektywów za pomocą konwencjonalnych czujników. Jednak teraz stworzyliśmy autorski system A1* MTF (funkcja przenoszenia modulacji), korzystający z 46-megapikselowych matryc Foveon. Za pomocą tego systemu sprawdzamy każdy obiektyw z nowych linii w fabryce Aizu, naszym jedynym miejscu produkcji obiektywów. Wcześniej niewykrywalne detale o wysokiej częstotliwości teraz poddają się kontroli, umożliwiając nam dostarczenie obiektywów o niezmiennie najwyższej jakości.

SIGMA Usluga wymiany obiektywow

Wyjątkowa precyzja i jakość – wszystko wykonane w Japonii

Optymalizując jakość dzięki naszemu zintegrowanemu systemowi produkcji, jesteśmy skupieni na tworzeniu rzeczy jak należy, własnymi rękoma i przy pomocy naszych technologii. Obecnie jesteśmy jednym z niewielu producentów, tworzących wyłącznie w Japonii. Lubimy myśleć, że nasze produkty niejako przesiąkają esencją naszej ojczyzny: błogosławionej czystą wodą i powietrzem, wypełnionej ciężko pracującymi ludźmi. Jesteśmy dumni z jakości produktów Sigmy, zrodzonych ze związku dostosowanych ekspertyz i zaawansowanej technologii. Nasze wyszukane produkty zaspokajają potrzeby profesjonalistów i entuzjastów fotografii na całym świecie. Proces wytwarzania bazuje na prawdziwym kunszcie, popartym pasją i dumą naszych ekspertów. 

SIGMA Wyjątkowa prezycja

Obiektyw jest kompatybilny z usługą wymiany mocowania, co pozwoli Ci cieszyć się nim nawet po zmianie systemu*

Nie przestawaj używać swojego ulubionego obiektywu nawet po zmianie aparatu na model innego producenta. Przez lata, SIGMA wyprodukowała ogromną ilość obiektywów o różnych zastosowaniach. Wykorzystując naszą unikalną wiedzę i zasoby, prezentujemy usługę zmiany mocowania obiektywu, która jest możliwa zarówno dla tego modelu jak i dla wszystkich obiektywów z nowych linii SIGMA Global Vision. SIGMA zmieni w Twoim obiektywie zarówno mocowanie, wewnętrzne elementy oraz dokona optymalizacji oprogramowania. Dzięki tej usłudze będziesz mógł używać swojego ulubionego obiektywu przez wiele lat, niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zmianę aparatu na model innej firmy.

*(usługa odpłatna, ograniczona do aktualnie produkowanych obiektywów SIGMA)

SIGMA Nowa linia produktow SGV

Kompatybilny i w pełni konfigurowalny, pozwoli ci stworzyć obiektyw dostosowany do własnych potrzeb

Nowy wyjątkowy program SIGMA Optimization Pro oraz USB DOCK sprawiają, że dostosowanie obiektywu jest proste
SIGMA USB Dock

Przygotowaliśmy wyjątkowy program SIGMA Optimization Pro specjalnie dla naszych nowych linii produktowych. Pozwala on użytkownikowi na uaktualnienie oprogramowania obiektywu, dostosowanie ustawień ostrości i innych parametrów. Dzięki SIGMA USB DOCK możliwe jest połączenie obiektywu z komputerem a dostosowywanie parametrów odbywa się za pomocą intuicyjnego interfejsu. Dla obiektywów z linii Sports, możliwe będzie także dostosowanie ogranicznika zakresu ustawiania ostrości. 

SIGMA Optimization Pro Software

Informacje o SIGMA USB DOCK, Pobranie SIGMA Optization Pro Software >>

Obiektyw jest kompatybilny z konwerterem Sigma MC-11

Za jego pośrednictwem, użytkownicy aparatów Sony (E) mają możliwość podpięcia do swoich aparatów obiektywu z mocowaniem Canon EF, zachowując pracę układu AF i przekazywania pozostałych informacji typu EXIF itp.

SIGMA Konwerter MC-11
Konstrukcja obiektywu
19 elementów w 15 grupach
Minimalna przysłona
F22
Rozmiar filtra
φ82mm
Kąt widzenia
84,1° - 34,3°
Minimalna odległość ustawiania ostrości
18-38cm
Wymiary (średnica × długość)
φ87,8mm × 122,9mm (L-mount) | φ87,8mm × 124,9mm (Sony E)
Listki przysłony
11 (kołowa przysłona)
Maksymalny współczynnik powiększenia
1 : 2,9 (szeroki kąt), 1 : 4,5 (tele)
Waga
835g (L-mount) | 830g (Sony E)

Wszystkie pola są wymagane.

Autor: Mathew

Hey there would you mind sharing which blog platform you're working with? I'm going to start my own blog soon but I'm having a tough time choosing between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your layout seems different then most blogs and I'm looking for something unique. P.S My apologies for being off-topic but I had to ask! Here is my blog post ... tracfone coupon

Autor: Tressa

Great info. Lucky me I ran across your blog by chance (stumbleupon). I have saved it for later! Here is my web-site; tracfone special coupon 2022

Autor: Yanira

Thanks , I have recently been searching for information approximately this topic for a long time and yours is the greatest I have discovered till now. But, what in regards to the conclusion? Are you positive in regards to the supply? Feel free to surf to my website ... cheap wholesale

Autor: Kathryn

Wonderful beat ! I would like to apprentice whilst you amend your website, how can i subscribe for a weblog web site? The account helped me a appropriate deal. I have been a little bit familiar of this your broadcast offered vivid clear idea Here is my web page :: https://wikicredit.com.ua/mfo/

Autor: Silke

Hello to every body, it's my first pay a visit of this web site; this web site carries awesome and really good information for visitors. Here is my site - megagame slot

Autor: Sherry

Your means of explaining everything in this paragraph is truly good, all be capable of simply understand it, Thanks a lot. Review my homepage ... imr 4227 powder

Autor: Jeffrey

Hi, I do think this is an excellent web site. I stumbledupon it ; ) I am going to come back once again since I book marked it. Money and freedom is the best way to change, may you be rich and continue to help others. Here is my homepage :: ดูหนังออนไลน์ ฟรี

Autor: Stephan

Hi to all, it's in fact a fastidious for me to visit this website, it includes important Information. My site ... 실시간바카라

Autor: Elida

My spouse and I stumbled over here coming from a different web address and thought I might as well check things out. I like what I see so now i am following you. Look forward to going over your web page repeatedly. Feel free to surf to my webpage; 제발좀

Autor: Joanne

I am really inspired along with your writing abilities and also with the format on your weblog. Is this a paid subject matter or did you customize it your self? Either way stay up the nice high quality writing, it is uncommon to peer a great blog like this one these days.. Also visit my web page; https://chuguiv.com/news-chuguiv/

Autor: Miles

I've been exploring for a little for any high quality articles or blog posts in this sort of house . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this site. Reading this info So i am happy to show that I have an incredibly just right uncanny feeling I came upon just what I needed. I so much without a doubt will make certain to do not omit this site and provides it a glance on a constant basis. Here is my site ... Sex Doll

Autor: Morris

Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to far added agreeable from you! By the way, how could we communicate? Have a look at my page Additional resources

Autor: Hye

Hey there aгe using Wordpress for yoᥙr blog platform? I'm neԝ to Who is the White Kuncung Rishi blog ԝorld but Ӏ'm trying to get startеԀ and sеt up my own. Do you neеd any html coding knwledge tо makje youhr ߋwn blog? Any helρ wⲟuld be really appreciated!

Autor: Kenny

Hi are using Wordpress for your blog platform? I'm new to the blog world but I'm trying to get started and create my own. Do you require any coding expertise to make your own blog? Any help would be greatly appreciated! Here is my blog post ... https://express.adobe.com/page/4aKZ8G6Mc5vE8/

Autor: Allie

I do not even understand how I ended up here, however I believed this put up used to be good. I do not understand who you're however certainly you are going to a famous blogger in case you aren't already. Cheers! Also visit my web blog Paintless Dent Repair

Autor: Karolyn

My spouse and I stumbled over here different page and thought I might check things out. I like what I see so i am just following you. Look forward to finding out about your web page yet again. Here is my web page: Additional info

Autor: Maryjo

I visit daily some web sites and websites to read posts, except this blog provides feature based writing. My blog post :: radio manele

Autor: Hermine

"We’re all familiar with the most challenging part of shopping online…trying to figure out fit! Sure, there What are most comfortable scrubs? sizing charts and we can tape our inseam and waist, but sometimes the difficulty has more to do with the actual shape of the clothing, rather than the volume of fabric.

Autor: Jeanna

It is perfect time to make some plans for the future and it's time to be happy. I've read this post and if I could I want to suggest you few interesting things or advice. Perhaps you can write next articles referring to this article. I want to read even more things about it! Feel free to visit my homepage - campaign analytics

Autor: Trx Mining

OpusMining - Best Cloud mining platform

Autor: Wilmer

You have made some decent points there. I looked on the web for more info about the issue and found most people will go along with your views on this website. Also visit my blog; 바카라 꽁머니

Autor: Margarita

Thanks for finally talking about > 24-70mm F2.8 A DG DN - Sigma Foto 303 Slot

Autor: Brooke

Thanks on your marvelous posting! I truly enjoyed reading it, you may be a great author.I will always bookmark your blog and will come back someday. I want to encourage continue your great posts, have a nice evening! Here is my blog; aluminium machined components

Autor: Katja

This is very interesting, You are alternativa a linktree very skilled blogger. I've joined your feed and look forward to seeking more of your wonderful post. Also, I have shared your website in my social networks!

Autor: Wanda

I got this site from my pal who told me Fingerhut credit card on Amazon the topic of this web site and at the moment this time I am visiting this website and reading very informative articles or reviews here.

Autor: Eunice

legal drinking age in xerox hawaii with parents 56 It offers a unique blend of Asian, Hawaiian, and American cultures, making it a great foodie city, with tons of cheap noodle joints and fresh seafood places.

Autor: Chanel

This is the right site for everyone who really wants to understand this topic. You understand so much its almost hard to argue with you (not that I actually will need to…HaHa). You certainly put a brand new spin on a subject that's been discussed for a long time. Excellent stuff, just excellent! Here is my web blog: shindo codes

Autor: Hanna

Hello! I'm at work browsing your blog from my new apple iphone! Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts! Carry on the superb work! Check out my webpage ... amovibe

Autor: Brock

Incredible! This blog looks exactly like my old one! It's on a completely different topic but it has pretty much the same page layout and design. Excellent choice of colors! Feel free to visit my page; slot online terpercaya

Autor: Mayra

Hello! I'm at work browsing your blog from my new iphone 4! Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts! Carry on the superb work! Also visit my site - 토토사이트

Autor: Christin

I'm really loving the theme/design of your weblog. Do you ever run into any web browser compatibility issues? A few of my blog readers have complained about my site not operating correctly in Explorer but looks great in Chrome. Do you have any solutions to help fix this problem? Take a look at my page; Geografia Schede Didattiche

zwardoń noclegi

Autor: Dacthercuh

noclegi nad jeziorem [url=https://www.pokoje-w-augustowie.online]https://www.pokoje-w-augustowie.online[/url] tanie noclegi augustow https://www.pokoje-w-augustowie.online/tanie-noclegi-podlaskie

Autor: Damian

Hey there! I know this is kinda off topic however , I'd figured I'd ask. Would you be interested in exchanging links or maybe guest authoring a blog article or vice-versa? My site goes over a lot of the same subjects as yours and I feel we could greatly benefit from each other. If you are interested feel free to shoot me an e-mail. I look forward to hearing from you! Wonderful blog by the way! Also visit my page :: evisa application evisa

Autor: Evie

What a information of un-ambiguity and preserveness of precious experience concerning unpredicted emotions. Also visit my site buy reliable instagram likes

Autor: John

I do not even know how I ended up here, but I thought this post was great. I do not know who you are but definitely you're going Hop over to this website a famous blogger if you aren't already ;) Cheers!

Autor: Antonietta

What's up, its good paragraph regarding media print, we all be aware of media is a fantastic source of data. Feel free to surf to my page :: Twicsy

Autor: Barney

You actually make it seem so easy together with your presentation but I to find this topic to be really one thing which I believe I might by no means understand. It sort of feels too complicated and extremely huge for me. I am looking ahead to your subsequent submit, I'll attempt to get the dangle of it! Feel free to visit my site :: 9janews

Autor: Myrtle

Hi to all, for The Foundry - Luxury Suites in Athens reason that I am truly keen of reading this weblog's post to be updated regularly. It contains nice data.

Autor: Amado

Hi there mates, how is the whole thing, and what you wish for to say concerning this article, in my view its truly remarkable in support of me. my blog; Sonic toothbrush with travel case

Autor: Miriam

I quite like looking through a post that will make people think. Also, thanks for allowing for me to comment! my webpage: Upsers.com

Autor: Larry

What a stuff of un-ambiguity and preserveness of valuable familiarity regarding unexpected feelings. My web page; unique company names

Autor: Todd

Europcar rent lamborghini dubai is serving clients with an enviable track record since 1976, with its international service in Leasing and Vehicle Hire.

Autor: Sung

Thanks for one's marvelous posting! I truly enjoyed reading it, you will be a great author. I will remember to bookmark your blog and definitely will come back in the foreseeable future. I want to encourage you to continue your great job, have a nice weekend! Here is my site: Aegean College

❤️ Renee want to meet you! Click here: http://bit.do/fT3fH?h=b146e572583a747aca74a0c860b8ec7a- ❤️

Autor: t47g48

6m3szju2

❤️‍🔥 Beverly is interested in your profile! More info: http://inx.lv/kpxx?h=b146e572583a747aca74a0c860b8ec7a- ❤️‍🔥

Autor: 1p1rnp

q9ozjgs

Autor: penzu.com

Thank you for thhe auspicious writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to more added agreeable from you! By the way, how can we communicate? https://penzu.com/p/6bb0260c

Autor: https://Casinoslotprinciples.blogspot.com

Howdy this is kind of of off topic but I was wanting to know if blogs use WYSIWYG editors or if you have too manually code with HTML. I'm starting a blog soon buut have no coding knowwledge so I wanted to get advice from someone witfh experience. Any help would be greatly appreciated! https://Casinoslotprinciples.blogspot.com/2021/12/casino-slots-nuances-games-and-choosing.html

SIGMA 24-70mm F2.8 Art FE do Sony w rękach zawodowego fotografa – DARIUSZA BRESIA

Jak obiektyw Sigma 24-70mm F2.8 z prestiżowej linii Art z mocowaniem Sony sprawdził się podczas fotografii reportażowej w rękach Dariusza Bresia? Czy rzeczywiście to idealne narzędzie d...

Sigma 24–70mm F2.8 DG DN Art w rękach Magazynu Optyczne.pl

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją obiektywu Sigma 24–70mm F2.8 DG DN Art, opublikowaną przez Magazyn Optyczne. „Dzień dobry, nazywam się Yasuhiro Ohsone. Po dołączeniu do firmy SIGMA w 1987 roku spędziłem wiele lat rozwijając aparaty i obiektywy. Wraz z nadejściem koncepcji SIGMA GLO...