fbpx
Pozostałe

Obiektyw Sigma
18-250mm F3.5-6.3 DC MACRO OS HSM

Jeszcze lepsza jakość obrazu i nowa, kompaktowa konstrukcja czyni z niego idealne narzędzie do fotografii podróżniczej.

  • canon
  • nikon
  • pentax
  • sigma
3 lat gwarancji

Konstrukcja obiektywu

Jedna soczewka SLD (Special Low Dispersion) zapewnia idealną korekcję aberracji kolorystycznych. Trzy soczewki asferyczne, z czego jedna dwustronnie asferyczna, korygują aberracje wszelkiego typu, włącznie z astygmatyzmem, co pozwala uzyskać ostre i kontrastowe zdjęcia w całym zakresie ogniskowych.

SIGMA 18-250mm F3.5-6.3 DC MACRO OS HSM Konstrukcja

Redukcja flar i blików

SIGMA Flary i bliki

Powłoki Super Multi-Layer Coating firmy SIGMA pomagają w zmniejszaniu efektu flary i zniekształceń oraz zapewniają ostre obrazy o wysokim kontraście, nawet w warunkach pracy pod słońce.

Cichy i szybki AF

Obiektyw  wyposażony został w ultradźwiękowy napęd HSM (Hyper Sonic Motor), zapewniający bardzo cichą i szybką pracę AF.

SIGMA 17-50mm F2.8 EX DC OS HSM

Stabilizacja obrazu

SIGMA Stabilizacja Optyczna Off
Stabilizacja wyłączona
SIGMA Stabilizacja Optyczna On
Stabilizacja włączona

Funkcja optycznej stabilizacji obrazu OS (Optical Stabilizer) umożliwia kompensację drgań nawet przy zdjęciach makro. Przy fotografowaniu szybko poruszających się obiektów stabilizator automatycznie wykrywa ruch aparatu i zapewnia korekcję ewentualnych drgań.

Mosiężne mocowanie bagnetu

Mocowanie bagnetu łączy wysoką jakość wykonania z wytrzymałością. Jego powierzchnia jest poddawana specjalnej obróbce wzmacniającej, aby zapewnić wysoką jakość obiektywu, gwarantującą długotrwałe użytkowanie.

SIGMA Bagnet

TSC (kompozyt stabilny termicznie)

Uważa się, że w projektowaniu obiektywów należy wykorzystać cechy metalu i poliwęglanu. SIGMA jako pierwsza korzysta z materiału TSC*, który oferuje minimalną termokurczliwość i dużą twardość. Jest też o 25% bardziej elastyczny niż poliwęglan. Charakteryzuje się bardzo niską termokurczliwością, przez co łączy się dobrze z częściami metalowymi, co przekłada się na wyższą jakość wykonania.

*TSC (kompozyt stabilny termicznie) charakteryzuje się termokurczliwością podobną do aluminium. Części wykonane z tego materiału mniej się odkształcają, pozwalając na dużą precyzję wykonania. W porównaniu z poliwęglanem o zawartości 20% szkła, TSC jest o 70% bardziej elastyczny. W porównaniu z poliwęglanem o zawartości 30% szkła, TSC jest o 25% bardziej elastyczny. (Porównania na podstawie części produkcji Sigmy)

Konstrukcja obiektywu
16 elementów w 13 grupach
Minimalna przysłona
F3.5
Rozmiar filtra
φ62mm
Kąt widzenia
76,5° - 6,5°
Minimalna odległość ustawiania ostrości
35cm
Wymiary (średnica × długość)
φ73,5mm × 88,6mm
Listki przysłony
7 (kołowa przysłona)
Maksymalny współczynnik powiększenia
1 : 2,9
Waga
470g

Wszystkie pola są wymagane.

Dla tego produktu nie ma jeszcze żadnych komentarzy.