logo sigma-foto

Obiektyw SIGMA 85mm F1.4 DG DN | Art otrzymał nagrodę EISA 2021-2022

Z ogromną dumą pragniemy ogłosić, że SIGMA kolejny rok z rzędu otrzymuje nagrodę EISA Awards. Tym razem najlepszym obiektywem EISA Awards 2021-2022 w kategorii najlepszy obiektyw portretowy została wybrana SIGMA 85mm F1.4 DG DN | ART

„Sigma stworzyła obiektyw, który na nowo definiuje fotografię portretową, łącząc idealną ogniskową z technologią zapewniającą najwyższej jakości rezultaty. Zaprojektowany specjalnie dla pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych, jego lekki i kompaktowy korpus wyróżnia się doskonałą jakością wykonania, w tym odpornością na kurz i zachlapania. Użytkownicy będą mogli cieszyć się ostrymi zdjęciami bez żadnych aberracji dzięki zastosowaniu pięciu elementów SLD i jednego elementu asferycznego, a także najnowszego szkła o wysokim indeksie refrakcyjnym. Dzięki maksymalnemu otworowi przysłony f/1.4, aparat pozwala uzyskać piękny, artystyczny bokeh, który zadowoli zarówno profesjonalnych fotografów, jak i zaawansowanych amatorów”  – czytamy w uzasadnieniu EISA.

Informacje o EISA:

EISA to jedyne w swoim rodzaju stowarzyszenie 55 opiniotwórczych czasopism z ponad 25 krajów europejskich, a także innych krajów, w tym USA i Australii.

Wszystkie czasopisma członkowskie EISA spotykają się, aby zdecydować, które z produktów przeanalizowanych w ich publikacjach w ciągu ostatniego roku zasługują na prestiżową nagrodę EISA. Sześć rozważanych kategorii to: fotografia, urządzenia mobilne, sprzęt Hi-Fi, sprzęt audio do kina domowego, kina domowe oraz elektronika samochodowa.

https://www.eisa.eu/

Udostępnij:

Podobne wpisy

Cashback Sigma 540zł
Aktualności

Cashback SIGMA. Odbierz do 540zł !

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, z przyjemnością informuje o promocyjnej ofercie Cashback na wybrane modele obiektywów z rodziny SIGMA, zakupione w dniach 15.06.2023 –

Czytaj więcej »