fbpx

Salony Sigma ProCentrum stworzyliśmy z pasji do fotografii, jest to wyjątkowy w skali europejskiej koncept, dzięki któremu dzielimy się z Wami naszą wieloletnią wiedzą i doświadczeniem

Sigma ProCentrum to sieć profesjonalnych salonów fotograficznych , w których umożliwiamy testowanie i wypożyczanie obiektywów Sigma przed podjęciem decyzji zakupowej. Naszych klientów wspieramy już od 2005 roku. Pomagamy w dokonywaniu najlepszych wyborów spośród pełnej oferty optyki marki Sigma do lustrzanek cyfrowych, aparatów bezlusterkowych oraz analogowych. Salony Sigma ProCentrum działają według standardów określonych producenta marki Sigma oraz dystrybutora, to dlatego możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi. Zapewniamy dostępność ponad 200 obiektywów marki SIGMA z mocowaniami Canon, Nikon, Sony, Pentax oraz Micro 4/3.

Filozofia SPC

Sigma ProCentrum to przede wszystkim ludzie. Zespół naszych doradców tworzą praktycy i miłośnicy fotografii, dla których praca ze sprzętem fotograficznym to spełnienie pasji. Każdego dnia głęboko koncentrują się na wsparciu realizacji Waszych marzeń o wyborze wyjątkowego  sprzętu ułatwiającego uchwycenie najlepszego kadru. Dzielą się z Wami wiedzą techniczną, pomagają dobrać sprzęt odpowiedni do umiejętności oraz zainteresowań.

Priorytetem dla nas, jest również popularyzowanie fotografii jako sztuki i rzemiosła. Dlatego w ramach  działalności Sigma ProCentrum organizujemy warsztaty i seminaria prowadzone przez cenionych fotografów, tworząc okazję do wymiany spostrzeżeń, nauki nowych umiejętności i odkrywania świata poprzez wizjer aparatu.

Dla kogo?

 

Sigma ProCentrum to także szeroki i łatwy dostęp do obiektywów.
Wypróbuj. Wypożycz. Wybierz.
Jeśli masz wątpliwości jakie efekty pozwalają uzyskać określone obiektywy możesz sprawdzić ich działanie w Salonie. Jeśli masz nietypową sesję, potrzebujesz sprawdzić obiektyw w określonych przez siebie warunkach, możesz go wypożyczyć. Jeśli obiektyw spełni Twoje oczekiwania,  możesz dokonać bezpiecznego zakupu.

Bezpieczeństwo

 

Dzięki ścisłej współpracy producenta, dystrybutora i poszczególnych Salonów, zakupy w Sigma ProCentrum są gwarancją udanego i bezpiecznego zakupu. Dystrybutor obiektywów Sigma współpracuje z czołowymi, największymi sklepami fotograficznymi w kraju. Współpraca jest nawiązywana z podmiotami, które gwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencji.  Oferowane przez salony Sigma ProCentrum obiektywy pochodzą z legalnych źródeł i są objęte opieką serwisową polskiego autoryzowanego serwisu, szkolonego bezpośrednio w centrum serwisowym Sigma w Japonii.

 

    Jak wygląda proces wypożyczenia obiektywu?

 
  • Zadzwoń, napisz albo odwiedź nas w wybranym salonie Sigma ProCentrum, aby sprawdzić dostępność interesującego Cię obiektywu marki SIGMA.
  • Wpłać kaucję w wysokości 66% wartości detalicznej wypożyczanego obiektywu.
  • Zapłać za wypożyczenie według obowiązującego cennika i przez kolejne dni ciesz się sprzętem najwyższej klasy.
  • Zwróć obiektyw, aby otrzymać zwrot kaucji.
  • Kup obiektyw, a koszt wypożyczenia zostanie odjęty od ceny zakupu.
 
Fotopolis Logo

FOTOPOLIS.PL

 

„Firmie K-Consult za konsekwentne realizowanie idei Sigma ProCentrum. W Polsce udało się stworzyć całą sieć punktów, w których można wypożyczyć, przetestować obiektywy i akcesoria. To innowacyjne rozwiązanie nie ogranicza się tylko do sprzętu. SPC wspiera edukację, przy pomocy realizacji cyklicznych warsztatów fotograficznych pod fachowym okiem Szymona Kobusińskiego”.

 

OPTYCZNE.PL

 

„Wyróżnienie redakcji Optyczne.pl za nowatorską usługę oferowaną przez Sigma ProCentrum, polegającą na wypożyczaniu obiektywów przez Internet”.

 

Skontaktuj się z nami

 

W razie pytań nasz zespół doświadczonych doradców pozostaje do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 19.00. Z chęcią posłużymy fachową poradą i doradztwem technicznym.

Lista salonów Sigma ProCentrum

FOTO-PLUS

ul. Warszawska 36
Katowice

FOTO POKER

ul. Matuszczaka 1G
Rzeszów

NOTOPSTRYK

ul. Krzywoustego 82-86
Wrocław

DIGITAL24

ul. Bułgarska 2a
Poznań

Sigma-sklep.pl

ul. Żeromskiego 77
Warszawa

FOTO-NET

ul. Krasińskiego 6
Bielsko-Biała

DM-FOTO

ul. Mełgiewska 2
Lublin

CYFROWE.PL

Kartuska 149 lok. 18
Gdańsk

FOTO-PLUS

ul. Studencka 6
Kraków

CYFROWE.PL

ul. Warszawska 61
Katowice

FOTOAPARACIKI

ul. Św. Jana 7/9 I piętro
Pabianice