logo sigma-foto
Nowe obiektywy SIGMA

Nowe obiektywy SIGMA już w sprzedaży!

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce z przyjemnością informuje o wprowadzeniu na polski rynek dwóch najnowszych obiektywów Sigma. Od 7 sierpnia 2019 r. obiektywy SIGMA 45mm F2.8 DG DN z linii Contemporary i SIGMA 35mm F1.2 DG DN z linii Art są dostępne w sprzedaży.

 

Najbardziej wyczekiwana premiera roku

Rodzina optyki SIGMA bezustannie rozrasta się, zapewniając fotografom coraz większe możliwości. SIGMA 45mm F2.8 DG DN | Contemporary i SIGMA 35mm F1.2 DG DN | Art to pierwsze obiektywy specjalnie i wyłącznie zaprojektowane pod pełnoklatkowe aparaty bezusterkowe. Najnowsze modele Sigmy wyróżniają się większą wydajnością optyczną i niespotykanymi dotychczas parametrami technicznymi. Po raz kolejny obiektywy SIGMA rewolucjonizują rynek fotograficzny w Polsce.

Nienaganna ostrość. Nowy poziom optycznych osiągów

Nowe obiektywy SIGMA zostały wyposażone w najnowszy algorytm optymalizujący autofocus i prędkość przesyłania danych, dzięki temu wyróżnia je zadziwiająca szybkość i  najwyższy poziom jakości ostrzenia. Szybki autofocus, bardzo wysoka rozdzielczość obrazu w całej szerokości kadru oraz niezwykle naturalny efekt bokeh sprawiają, że na te obiektywy czeka niejeden miłośnik fotografii!

Linia obiektywów Art w epoce aparatów bezlusterkowych wchodzi na nowy poziom jakości obrazowania. SIGMA 35mm F1.2 A DG DN to pierwszy szerokokątny obiektyw SIGMA wyposażony w system AF z przysłoną F1.2 do mocowania Sony, zapewniający już od najniższej wartości przysłony niesamowitą ostrość i przyjemny bokeh w połączeniu z niespotykaną dotąd wysoką jakością obrazu. Inżynierowie SIGMA zmniejszyli poziom wszelkich aberracji optycznych, dzięki temu obiektyw dostarcza ponadprzeciętną ostrość już od przysłony F1.2. Obiektyw pozwala na uzyskanie dokładnie takiej ostrości przy przysłonie F1.2, jaką można uzyskać przy F1.4 z bokeh z F1.2. Doskonale więc sprawdzi się w fotografii portretowej, astrofotografii, przy rejestracji filmów video (płynna regulacja przysłony do filmowania) oraz w reportażu, ponieważ ponad wyjątkową ostrość zapewnia niezwykle intrygujący efekt rozmycia. Za ustawianie ostrości odpowiada cichy, kołowy silnik Hyper Sonic Motor (HSM). Ponadto dużym ułatwieniem pracy fotografa jest programowalny przycisk AFL zlokalizowany na obudowie obiektywu. Wspiera on ergonomię pracy, dzięki możliwości przypisania ulubionych funkcji sterujących zestawem. Obiektyw został wyposażony w obudowę odporną na pył oraz wilgoć, co w połączeniu z powłokami hydrofobowymi i oleofobowymi zastosowanymi na przedniej soczewce ułatwia fotografowanie w różnych warunkach środowiskowych (flary, bliki) oraz utrzymanie obiektywu w czystości.

SIGMA 45mm F2.8 C DG DN to stylowy, niezwykle kompaktowy obiektyw stałoogniskowy z mocowaniem Sony E i mocowaniem L (Panasonic S1, S1R). Obiektyw pomimo światła F2.8 oferuje wyjątkową plastyczność obrazu z bokeh dającym unikalne wrażenie trójwymiarowości fotografowanych obiektów. To klasyczny, mały i wyjątkowo lekki obiektyw przystosowany do wielomilionowych matryc. Niewielkie rozmiary obiektywu oraz jakość optyczna doskonale sprawdzą się przy reportażu, street foto, a także w codziennym zastosowaniu. Design obiektywu zapewnia wygodne korzystanie z pierścienia manualnego ostrzenia.

Gdzie kupić?

Najnowsze obiektywy SIGMA są już dostępne na stronie internetowej i u naszych Partnerów:

http://bit.ly/Cyfrowe

http://bit.ly/Digital24_obiektywy

http://bit.ly/DMFoto_Obiektywy

http://bit.ly/Foto-Master

http://bit.ly/Foto-Net

http://bit.ly/Foto-Plus

http://bit.ly/Notopstryk35

http://bit.ly/Sigma-Sklep

Więcej informacji dotyczących ich parametrów technicznych oraz sugerowanych cen detalicznych znajdziesz tutaj: SIGMA 35mm F1.2 A DG DN i SIGMA 45mm F2.8 C DG DN.

Do cudownego duo już wkrótce dołączy kolejna nowość! Premiera obiektywu SIGMA 14-24mm F2.8 DG DN | Art została zaplanowana na jesień 2019.

o K-Consult

Firma K-Consult posiada 20-letnie doświadczenie w imporcie i dystrybucji światowych marek z branży fotografii, multimediów, audio-video oraz mobile. K-Consult to wyłączny autoryzowany dystrybutor obiektywów marki SIGMA w Polsce. Od lat plasuje się w światowej czołówce najprężniej działających dystrybutorów marki SIGMA, osiągających najlepsze wyniki sprzedażowe oraz budujących wizerunek i świadomość marki. Przez ostatnie kilka lat intensywnie pracuje nad rozbudową społeczności SIGMA, która obecnie obejmuje: autoryzowaną sieć profesjonalnych salonów fotograficznych Sigma Procentrum, rozbudowaną sieć Dealerów i Partnerów, wielokrotnie doceniany i nagradzany Serwis oraz pokaźne grono Ambasadorów, tzw. Twarze Sigma. Więcej informacji na Facebooku @SigmaFotoPolska i na Instagramie @sigmafotopolska.

Udostępnij:

Podobne wpisy

Cashback Sigma 540zł
Aktualności

Cashback SIGMA. Odbierz do 540zł !

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, z przyjemnością informuje o promocyjnej ofercie Cashback na wybrane modele obiektywów z rodziny SIGMA, zakupione w dniach 15.06.2023 –

Czytaj więcej »