logo sigma-foto

Najlepszy obiektyw oraz dystrybutor roku 2018 – 2 nagrody od czytelników Optyczne.pl

Czytelnicy Optyczne.pl aż dwukrotnie docenili naszą firmę w plebiscycie serwisu za rok 2018. Siódmy raz z rzędu obiektyw Sigma zdobył nagrodę „Najlepszy obiektyw roku 2018”. Tym razem zasłużone wyróżnienie przypadło Sigmie 105 mm F1.4 Art. Redakcja wyróżniła również firmę K-Consult jako „Dystrybutora roku 2018”.

Serwis Optyczne.pl tradycyjnie już, jak w latach poprzednich, zapytał swoich czytelników o opinię w Plebiscycie na Produkt Roku 2018. Tym razem swój doskonały rok miała Sigma 105 mm F1.4 Art. Gdy w mediach pojawiły się pierwsze zapowiedzi, spekulowano, że to obiektyw, który może stać się marzeniem wszystkich portrecistów. Jak widać – znalazło to swoje potwierdzenie. „W kategorii obiektywów do lustrzanek, obiektywy Sigmy królują w naszym plebiscycie już siódmy rok. Tym razem nasi Czytelnicy postanowili docenić model 105 mm f/1.4 DG HSM, a zatem jasną stałkę flagowej serii Art. Obiektyw ten wypadł rewelacyjnie w naszym teście, stąd nagroda jest w pełni zasłużona” – możemy przeczytać w podsumowaniu plebiscytu.


Druga nagroda przypadła naszej firmie – K-Consult. Została ona nagrodzona przez Redakcję jako najlepszy dystrybutor. Serwis Optyczne.pl w swoim uzasadnieniu podkreślił przede wszystkim konsekwentne budowanie wizerunku marki SIGMA w Polsce. „W kategorii dystrybutor roku 2018 postanowiliśmy przyznać wyróżnienie firmie K-Consult za konsekwentne budowanie pozycji marki Sigma w Polsce. Starania przedstawicieli firmy w tej kategorii doceniła także centrala Sigmy – K-Consult jest bowiem trzecim najlepszym dystrybutorem sprzętu Sigma na świecie, za co otrzymał nagrodę. Przyznając ją, korporacja ocenia nie tylko sprzedaż, ale także wsparcie posprzedażowe, które ma wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów.”

Jest nam niezmiernie miło, że zarówno nasze działania, jak i produkty są tak wysoko oceniane przez czytelników serwisu. To doskonałe potwierdzenie tego, że Sigma podąża w bardzo dobrym kierunku.

Udostępnij:

Podobne wpisy

Cashback Sigma 540zł
Aktualności

Cashback SIGMA. Odbierz do 540zł !

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, z przyjemnością informuje o promocyjnej ofercie Cashback na wybrane modele obiektywów z rodziny SIGMA, zakupione w dniach 15.06.2023 –

Czytaj więcej »