fbpx

Konkurs

Zainspiruj się latem i zgarnij nowy obiektyw SIGMA

Górska wędrówka po otulonych słońcem tatrzańskich szlakach, złota godzina w leśnej scenerii, bezchmurna gwiaździsta noc, a może kajty malowniczo unoszące się nad Zatoką Pucką? Bez aparatu ani rusz! Zwłaszcza latem. Profesjonaliści, a także pasjonaci fotografii dobrze wiedzą, że lato obfituje w ogrom możliwości do realizacji intrygujących pomysłów. W zasięgu jest przecież tyle oryginalnych plenerów pod sesje ślubne, rodzinne czy dziecięce, ale nie tylko! Poszukiwanie inspirujących kadrów i chwytanie chwili gwarantuje fascynującą przygodę. A może spróbować z nowym obiektywem? Eksplozja kreatywności gwarantowana! Mamy dla Ciebie prezent.

W realizacji nowych wyzwań fotograficznych z pewnością pomoże Ci obiektyw marki Sigma. Szerokokątne cudo ze światłem 1.4 czeka już na Ciebie! Co zrobić, by go odebrać?

Jeśli kupisz obiektyw SIGMA z serii ART, SPORT, CONTEMPORARY w terminie 11 czerwca do 21 lipca 2019 roku w polskiej, autoryzowanej sieci dystrybucji otrzymasz prezent, 5-letnią gwarancję o wartości 300 zł. Wystarczy, że do 11 sierpnia, wypełnisz FORMULARZ na stronie konkurs.sigma-foto.pl, a następnie po otrzymaniu maila potwierdzającego, dokonasz rejestracji obiektywu na stronie: http:/gwarancja.sigma-foto.pl.

To jednak nie wszystko! Jednocześnie możesz wziąć udział w Konkursie „Letnie Inspiracje”, w którym do wygrania jest obiektyw Sigma A 35/1.4 DG HSM z mocowaniem Canon, Nikon, Pentax, Sony E lub jedną z 20 atrakcyjnych nagród.

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie, które znajdziesz w FORMULARZU:

W jakich okolicznościach lub w jakim typie fotografii wykorzystałbyś obiektyw SIGMA 35 mm F/1.4?

Wykaż się kreatywnością i przedstaw kulisy swojego pomysłu w tekście nieprzekraczającym 255 znaków ze spacjami. Nagrodzimy najciekawszą i najbardziej kreatywną odpowiedź.

Do kiedy masz czas?

Konkurs trwa od 11 czerwca do 11 sierpnia  2019 do godziny 23:59! Lista zwycięzców zostanie opublikowana 23.08.2019 o godzinie 20.00 na oficjalnym profilu Facebook Sigma Foto Polska: https://www.facebook.com/SigmaFotoPolska.

Szczegóły w regulaminie promocji [link] i konkursu: [link]