logo sigma-foto

K-Consult ponownie najlepszym dystrybutorem marki SIGMA na świecie!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż nasza firma, K-Consult sp. z o.o., wyłączny dystrybutor produktów marki SIGMA w Polsce, po raz drugi z rzędu została wybrana przez producenta jako jej najlepszy dystrybutor na świecie!!

 

 

To już trzeci rok z rzędu, kiedy nasza firma została uhonorowana tym niezwykle prestiżowym wyróżnieniem. Pierwszy raz, nagrody dla najlepszych dystrybutorów SIGMA Corporation przyznała w roku 2018, podczas targów Photokina, oceniając sprzedaż, działania marketingowe i przede wszystkim profesjonalizm we wsparciu posprzedażowym, jakie dystrybutorzy oferują swoim Klientom. Dzięki naszym nieustannym staraniom już wtedy mieliśmy zaszczyt odebrać wyróżnienie tzw. BRONZE AWARD. W 2020 roku, podczas drugiej edycji rozdania nagród okazaliśmy się najlepszym dystrybutorem marki SIGMA na świecie, a obecnie świętujemy po raz kolejny najwyższe wyróżnienie producenta.

 

Jo Hermans, CEO K-Consult Sp. z o.o.: 

 „Lata 2020-2021 były dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem, spowodowanym pandemią koronawirusa. Konieczność ograniczania kontaktów społecznych a czasami wręcz konieczność pozostawania w domu z pewnością nie pomagają w rozwoju branży fotograficznej. Mimo wszystko, a może nawet właśnie dlatego, zdecydowaliśmy się w tym czasie jeszcze bardziej zintensyfikować nasze działania. Niezliczona ilość transmisji Live, warsztaty w formie on-line czy szeroki program dni otwartych, w czasach gdy było już to możliwe – to wszystko i wiele więcej przyczyniło się do tego ogromnego wyróżnienia. Dodatkową satysfakcją dla nas jest również fakt, iż SIGMA bardzo ceni sobie zarówno nasze opinie jak i opinie użytkowników sprzętu fotograficznego w Polsce. Jestem przekonany, iż najbliższe lata będą dla miłośników firmy SIGMA niezwykle emocjonujące.”

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przyznania nam tej nagrody i jednocześnie obiecujemy że dołożymy wszelkich starań aby przyszły rok był dla Was równie pomyślny, ciekawy i inspirujący.

Udostępnij:

Podobne wpisy

Cashback Sigma 540zł
Aktualności

Cashback SIGMA. Odbierz do 540zł !

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, z przyjemnością informuje o promocyjnej ofercie Cashback na wybrane modele obiektywów z rodziny SIGMA, zakupione w dniach 15.06.2023 –

Czytaj więcej »