logo sigma-foto
SIGMA-GOLD-AWARD-K-CONSULT_3

K-Consult najlepszym dystrybutorem marki SIGMA na świecie!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż nasza firma, K-Consult sp. z o.o., wyłączny dystrybutor produktów marki SIGMA w Polsce, po raz trzeci z rzędu została wybrana przez producenta jako jej najlepszy dystrybutor na świecie!!

Pierwszy raz, nagrody dla najlepszych dystrybutorów SIGMA Corporation przyznała w roku 2018, podczas targów Photokina, oceniając sprzedaż, działania marketingowe i profesjonalizm we wsparciu posprzedażowym, jakie dystrybutorzy oferują swoim Klientom. Dzięki naszym nieustannym staraniom, już wtedy mieliśmy zaszczyt odebrać wyróżnienie tzw. BRONZE AWARD. W 2020 roku, podczas drugiej edycji rozdania nagród okazaliśmy się najlepszym dystrybutorem marki SIGMA na świecie, otrzymując nagrodę GOLD AWARD, po czym powtórzyliśmy ten sukces w roku 2021, a obecnie świętujemy już trzeci rok z rzędu to najwyższe wyróżnienie producenta.

Jo Hermans, CEO K-Consult Sp. z o.o.:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni i jednocześnie mile zaskoczeni otrzymaniem od SIGMA nagrody GOLD AWARD trzeci rok z rzędu. Osobiście jestem bardzo dumny z zespołu pracowników K-Consult i jego wysokiego poziomu profesjonalizmu. Czasy są ciężkie, a sytuacja geopolityczna stanowi duże wyzwanie, zwłaszcza w Europie. Niemniej nasza współpraca z marką SIGMA jest stabilna, podobnie jak nasz udział w rynku fotograficznym. Mamy szczęście być członkiem rodziny SIGMA już od ponad 20 lat. Bez stałego wsparcia SIGMA Corporation, chęci słuchania naszych uwag oraz jej najwyższych standardów produkcyjnych oraz standardów obsługi, nie mielibyśmy tak silnej pozycji rynkowej jak dziś. Łącząc to z wysokimi standardami sprzedaży, marketingu i obsługi Klienta zespołu K-Consult, po raz kolejny osiągnęliśmy znakomite wyniki w bieżącym roku. Tak jak poprzednio, chciałbym zadedykować tą nagrodę naszemu polskiemu zespołowi, a także całemu zespołowi SIGMA Corporation. Na koniec chciałbym podziękować naszym lojalnym Dealerom, którzy również wnieśli duży wkład w nasz wysoki udział w rynku jak i w tą nagrodę oraz oczywiście wszystkim Klientom produktów marki SIGMA w Polsce. Bez Was, ten sukces nie byłby możliwy.”

 

W imieniu całego zespołu K-Consult, dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przyznania nam tej nagrody. Także już teraz możemy zapowiedzieć, że rok 2023 będzie dla wszystkich fanów marki SIGMA jeszcze bardziej emocjonujący.

Udostępnij:

Podobne wpisy

Uncategorized

Nowa 70-200mm F2.8 DG DN OS Sports

K-Consult sp. z o.o, wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Pol-sce, w imieniu SIGMA Corporation prezentuje 70-200mm F2.8 DG DN OS | Sports – nowy flagowy teleobiektyw SIGMA z linii

Czytaj więcej »