fbpx

Aktualności

6 maja 2020

Wywiad on-line z właścicielem SIGMA Corporation panem Kazuto Yamaki

SIGMA Foto Polska, w imieniu wyłącznego dystrybutora marki SIGMA w Polsce (K-Consult sp. z o.o.), zaprasza w piątek 15 maja o godzinie 11.00 na SIGMA LIVE na profilu Facebook z panem Kazuto Yamaki.

Kazuto Yamaki

Dostosowując się do sytuacji na świecie związanej z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, SIGMA Foto Polska 1 kwietnia br. rozpoczęła cykl bezpłatnych spotkań on-line transmitowanych na profilu Facebook Sigma Foto Polska. W ciągu ostatniego miesiąca Łukasz Jędrzejewicz, Produkt Manager marki SIGMA w Polsce, przeprowadził 8 rozmów z zawodowymi fotografami i pasjonatami fotografii, zapoznając widzów z ich twórczością oraz praktycznymi poradami dotyczącymi fotografowania w czasach izolacji.

Nagrania cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem, wygenerowały łącznie niemalże 95 000 wyświetleń. Działania marketingowe zostały również zauważone przez Sigma Corporation, japońskiego producenta obiektywów i dlatego też, właściciel, pan Kazuto Yamaki, zgodził się przyjąć zaproszenie do rozmowy na żywo.

„Jest to niezwykłe wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy w historii wieloletniej współpracy z Sigma Corporation, nasi Klienci będą mogli zobaczyć i posłuchać na żywo samego właściciela SIGMA. Będzie to też niewątpliwa okazja na zadawanie pytań naszemu Gościowi, na co właśnie bardzo liczymy – informuje nas Łukasz Mikulski” – Category Manager marki, a jednocześnie prowadzący Live’a z panem Yamaki. Całe spotkanie będzie tłumaczone w trakcie transmisji, a jego przebieg będzie zapisany na fanpage’u. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć na żywo, będą mogły obejrzeć ją w późniejszym czasie.

Pan Kazuto Yamaki jest człowiekiem z ogromną wiedzą i doświadczeniem nabytym przy projektowaniu obiektywów i aparatów fotograficznych. Do firmy SIGMA dołączył w 1993 roku w wieku 25 lat jako inżynier. Od tego czasu bierze czynny udział we wszystkich etapach planowania i projektowania swoich produktów. Firmę SIGMA Corporation przejął w 2012 roku z rąk swojego ojca (i jednocześnie założyciela) p. Michihiro Yamaki, kontynuując jego misję mającą na celu zapewnienie fotografom najwyższej jakości produktów, w przystępnej cenie. Jest przy tym niezwykle komunikatywną i charyzmatyczną osobą, o czym Widzowie i Klienci będą mogli przekonać się podczas ponad godzinnej transmisji.

Kazuto Yamaki

Jeśli chcecie poznać bliżej pana Yamaki, dowiedzieć się od niego nieco więcej o historii firmy SIGMA, poznać jego opinię na temat fotografów z Polski, a może przy okazji dowiedzieć się jaki jest jego ulubiony album muzyczny (w trakcie Live prawie* wszystkie pytania dozwolone), już teraz zapraszamy wszystkich do dołączenia do wydarzenia Sigma Live na fanpage’u polskiego dystrybutora w piątek 15 maja o godzinie 11:00.

Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 10:45, gdzie w ramach wstępu będzie można posłuchać historii Sigma, natomiast o godzinie 11:00 nastąpi połączenie bezpośrednio z panem Yamaki.

Swoje pytania Klienci mogą zadawać już teraz, w komentarzu na stronie pod wydarzeniem, a także w trakcie trwania transmisji. Najciekawsze pytania zostaną przekazane panu Yamaki.

*Polski dystrybutor zaznacza jednak, że wszelkie pytania o daty premier nowości produktowych będą musiały pozostać bez odpowiedzi. Zgodnie z przyjętą polityką SIGMA informuje o swoich premierach w oficjalnych komunikatach lub na konferencjach prasowych i w tym przypadku nie zrobi wyjątku.

Polecamy inne, podobne wpisy