fbpx

Aktualności

26 marca 2019
Wiosenny Roadshow z Sigmą

Wiosenny Roadshow z Sigmą

Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii na Wiosenny Roadshow z Sigmą, który odbędzie się w siedmiu polskich miastach, w okresie kwiecień – maj 2019 roku. Startujemy 4 kwietnia br. w Gdańsku. Następnie kolejno odwiedzimy Kraków, Bielsko-Białą, Poznań, Lublin, Warszawę i Łódź. Na uczestników Roadshow czekają wykłady znakomitych prelegentów, praktyczne warsztaty fotograficzne, testowanie sprzętu Sigma oraz ciekawe promocje. Szczegóły dotyczące spotkań oraz zapisów znajdują się na stronie roadshow.kconsult.pl.

Dyskusje w gronie pasjonatów, spotkania z najlepszymi fotografami w Polsce, wykłady znakomitych prelegentów, warsztaty fotograficzne, konsultacje i rozmowy z ekspertami, testowanie sprzętu z oferty Sigma oraz dedykowane promocje, ale co najważniejsze – możliwość dyskutowania i przebywania w gronie pasjonatów fotografii. To wszystko czeka na uczestników spotkań, organizowanych w ramach Wiosennego Roadshow z Sigmą!

SIGMA Wiosenny Roadshow

Do udziału zaprosiliśmy wybitnych fotografów, specjalizujących się w różnych dziedzinach fotografii – Annę Podsiedlik, Michała Ostrowskiego, Iwonę Weiss, Adama Wawrzyniaka, Katarzynę i Ireneusza Zdrowak, Ignacego Tokarczyka oraz Dariusza Breś. Podczas spotkań podzielą się swoimi doświadczeniami, opowiedzą o swojej pracy i z pewnością zdradzą sporo ciekawostek, związanych z rodzajem fotografii, jakim się zajmują. 

W każdym z miast wspierać nas będą także nasi Partnerzy – Cyfrowe.pl, Foto-Plus, Foto-Net, Digital24.pl, KDM-Foto, SIGMA sklep oraz Fotoaparaciki.pl.

SIGMA Wiosenny Roadshow

HARMONOGRAM ROADSHOW

GDAŃSK – 4.04.2019
Partner: Cyfrowe.pl
Tematyka: Fotografia Ciążowa
Prelegent: Iwona Weiss
Zapisy: https://www.cyfrowe.pl/lp/warsztaty-fotografii-ciazowej-sigma.html 

KRAKÓW – 9.04.2019
Partner: Foto-Plus
Tematyka: Fotografia Krajobrazowa
Prelegent: Michał Ostrowski
Zapisy: https://blog.fotoplus.pl/wydarzenia/roadshow-sigma-krakow

BIELSKO-BIAŁA – 11.05.2019
Partner: Foto-Net
Tematyka: Fotografia Beauty
Prelegent: Katarzyna i Ireneusz Zdrowak

POZNAŃ – 16.05.2019
Partner: Digital24.pl
Tematyka: Fotografia Dziecięca
Prelegent: Adam Wawrzyniak
Zapisy: https://www.landpage.co/8e076826-464b-11e9-ad04-02cbf204825c

LUBLIN – 24.05.2019
Partner: kdm-foto.com
Tematyka: Oblicza Portretu
Prelegent: Ignacy Tokarczyk

WARSZAWA – 31.05.2019
Partner: SIGMA sklep
Tematyka: Trening sportowca + modelka w stroju aerobowym
Prelegent: Dariusz Breś

ŁÓDŹ – 4.06.2019
Partner: Fotoaparaciki.pl
Tematyka: Fotografia dziEcięca
Prelegent: Anna Podsiedlik
SIGMA Wiosenny Roadshow
Uczestnicy Roadshow będą mogli zapoznać się także z bogatą ofertą obiektywów i poznać tajniki pracy podczas praktycznych warsztatów pod okiem naszych specjalistów. Warsztaty odbędą się w profesjonalnie przygotowanych studiach fotograficznych, oświetlonych lampami Profoto.  Do dyspozycji uczestników oddamy szeroką gamę obiektywów ART – począwszy od ogniskowej 14 mm aż po 135 mm. Dostępne będą tradycyjnie mocowania Nikon i Canon oraz Sony E. Po raz pierwszy udostępnimy również jednocześnie wszystkie trzy obiektywy, dedykowane reporterom: 14-24 mm, 24-70 mm oraz nowość – 70-200 mm, wszystkie ze światłem F2.8. Na spotkania dostarczymy również cenione obiektywy z linii DN. 16, 30 i 56 mm o dużej przysłonie 1.4 i ponad przeciętnej jakości obrazu to główne cechy, które cenią sobie użytkownicy aparatów Olympus i Sony z matrycami APS-C.   
 
Na wszystkie pytania podczas spotkań odpowiedzą nasi trenerzy oraz eksperci w zakresie prezentowanego sprzętu Sigma.
SIGMA Wiosenny Roadshow

REJESTRACJA

Uwaga! Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Aby wziąć w nich udział, wymagana jest rejestracja, dokonana pod adresem podanym bezpośrednio przy wydarzeniu w każdym z miast.

Wszelkie pytania organizacyjne można również kierować bezpośrednio na adres: ljedrzejewicz@kconsult.pl
lub pod numerem telefonu +48 660 543 879
 
Więcej informacji ➨roadshow.kconsult.pl
Polecamy inne, podobne wpisy