fbpx

Aktualności

30 listopada 2018
Warsztaty La Bohem fotografii ciążowej z Anną Podsiedlik

Warsztaty La Bohem fotografii ciążowej z Anną Podsiedlik

3 piękne modelki, bajeczne kreacje i magiczny klimat – za nami kolejne warsztaty z Anną Podsiedlik, fotografką, która za każdym razem odkrywa przed nami nowe uroki fotografowania. Tym razem zaprosiła nas do Pałacu w Jabłonnie, gdzie zdradziła uczestnikom warsztatów największe tajemnice fotografii ciążowej. Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w niesamowitym spektaklu, jaki stworzyła podczas spotkania.

Jednodniowe warsztaty pełne były inspiracji, wymiany doświadczeń oraz merytorycznych wskazówek. Uczestnicy mieli możliwość pracy ze światłem zastanym, uczyli się też, jak wykorzystywać dodatkowe akcesoria, by stworzyć na zdjęciach odpowiedni klimat. Na koniec Ania zdradziła kilka tajemnic dotyczących etapu postprodukcji i pokazała, jak nadać fotografiom ostateczny charakter.

Fot. Anna Podsiedlik

Fot. Anna Podsiedlik

Fot. Anna Podsiedlik

Fot. Anna Podsiedlik

Podczas warsztatów udostępniliśmy uczestnikom całą gamę obiektywów z linii Art, zwłaszcza tych, które świetnie sprawdzają się w fotografii portretowej. Serca zarówno prowadzącej, jak i osób biorących udział w warsztatach, zdobyła najnowsza Sigma 105 mm f/1.4 Art. Z ogromną przyjemnością patrzyliśmy, jak w naszych obiektywach uwieczniane są tak piękne chwile.

Sigma 105 mm f/1.4 Art

Do zobaczenia na kolejnych warsztatach. My nie możemy się już doczekać.

Fot. Anna Podsiedlik

Polecamy inne, podobne wpisy