fbpx

Aktualności

19 sierpnia 2020
SIGMA – przedsprzedaż 85mm F1.4 DG DN | ART

SIGMA – przedsprzedaż 85mm F1.4 DG DN | ART

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA, tydzień temu ogłosił kolejną gorącą premierę obiektywu dedykowanego do mocowań Sony-E oraz L-Mount – Sigma 85mm F1.4 DG DN | Art. A już dziś rusza przedsprzedaż na pierwszą, limitowaną dostawę tego modelu.

Jak zapowiada autoryzowany dystrybutor Sigma, dostępność nowego obiektywu zapowiedziana jest od 1 września, lecz już dziś rusza jego przedsprzedaż. SIGMA przygotowała też ofertę specjalną. Do wszystkich zamówień złożonych do 31 sierpnia na obiektyw 85mm F1.4 DG DN | Art z mocowaniem Sony-E oraz L-Mount klient otrzymuje filtr Marumi Protect 77mm z serii Exus o wartości 149zł brutto oraz 5 lat gwarancji GRATIS!
Rekordowo wysokie osiągi, godne miana obiektywu 85mm F1.4 Art, w połączeniu z lekką i kompaktową obudową o doskonałej jakości wykonania, to zupełnie nowe spojrzenie na obiektywy F1.4.
Obiektyw, który łączy w sobie niespotykaną ostrość i kontrastowość, z pięknym efektem bokeh, zadowoli zarówno fotografów profesjonalnych, jak i zaawansowanych amatorów.

SIGMA 85mm F1.4 DG DN Przedsprzedaż

To niesamowite, iż mimo swoich rekordowych osiągów, SIGMA 85mm F1.4 DG DN | Art to niezwykle lekka i kompaktowa konstrukcja. Niewielki korpus jest wyposażony w szereg funkcji, a jego konstrukcja, wspierana przez doskonałą jakość użytych materiałów, jest odporna na kurz i zachlapania. Obiektyw 85mm F1.4 DG DN | Art jest bez wątpienia najlepszym obiektywem portretowym firmy SIGMA w erze bezlusterkowców.

Nowa SIGMA 85mm F1.4 to specyfikacja będąca niemalże synonimem obiektywu portretowego. Dzięki obiektywom z linii Art, SIGMA dąży do uzyskania najwyższej możliwej wydajności optycznej i prezentuje najnowszą wiedzę z obszaru projektowania optycznego, wykorzystując przy tym technologie produkcji fabryki Aizu, jedynego zakładu produkcyjnego SIGMA.

Pełna specyfikacja produktu znajduje się na oficjalnej stronie SIGMA –

https://sigma-foto.pl/obiektywy/85mm-f1-4-dg-dn/

Już dziś zapraszamy do składania zamówień u wybranych, autoryzowanych dealerów marki Sigma, których lista znajduje się poniżej.

BEAFOTO

BEIKS

CYFROWE

DIGITAL24

E-OKO

FOTOAPARACIKI

FOTOFORMA

FOTOPANORAMA

FOTOPLUS

FOTOPOKER 

INTERFOTO

KDM FOTO

NEGATYW 

NOTOPSTRYK 

RIMEX

SIGMA-SKLEP

Polecamy inne, podobne wpisy