fbpx

Aktualności

3 czerwca 2020
SIGMA przedłuża akcję promocyjną „5 lat gwarancji gratis”

SIGMA przedłuża akcję promocyjną „5 lat gwarancji gratis”

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA informuje o przedłużeniu akcji promocyjnej, w ramach której Klienci dokonujący zakupu obiektywów SIGMA mogą odebrać 5-letnią gwarancję bezpłatnie. Oferta została przedłużona do 31 lipca i dotyczy obiektywów z prestiżowej serii Art (A), Sport (S) oraz Contemporary (C).

„W ciągu ostatnich dni zauważamy znaczące ożywienie branży fotograficznej, co nas oczywiście bardzo cieszy. Wiemy, że decyzje zakupowe dotyczące sprzętu fotograficznego wstrzymywane były z uwagi na obecną sytuację na świecie. Fotografia ślubna i dziecięca znacząco odczuła te skutki. Przedłużając promocję w dużej mierze kierujemy ją do osób, które dopiero teraz decydują się na zakup obiektywów” – wyjaśnia Łukasz Mikulski – Category Manager marki.

Przedłużenie gwarancji
Przedłużenie gwarancji

Standardowo zakup sprzętu fotograficznego, po jego rejestracji na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl/, obejmuje 3 lata gwarancji na wszystkie obiektywy marki SIGMA z linii Contemporary (C), Art (A) i Sport (S). Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup obiektywu pochodzącego z autoryzowanej polskiej dystrybucji. Rozbudowane programy gwarancyjne, przygotowane przez polskiego dystrybutora marki SIGMA, obowiązujące wyłącznie na terenie Polski, uwzględniają możliwość wydłużenia okresu gwarancji aż do 5 lat. Poza promocją koszt wydłużenia gwarancji do 5 lat wynosi 299zł.

Przedłużenie gwarancji
Zdjęcie: Uroš Podlogar | https://www.urospodlogar.com/

Promocję można połączyć z akcją „Wiosenna promocja Sigma”, w ramach  której Klienci przy zakupie obiektywów SIGMA będą mogli otrzymać akcesoria fotograficzne światowych marek Vanguard, Marumi, Slik oraz Xtorm nawet za 650 zł w prezencie.

Szczegóły promocji zawarte są na stronie http://sigma-foto.pl/blog/wiosenna-promocja-sigma/

Szczegóły regulaminu znajdują się tutaj: [Regulamin]

SIGMA 70-200mm F2.8 S DG OS HSM
Polecamy inne, podobne wpisy