fbpx

Aktualności

19 czerwca 2020
Sigma ProCentrum w Rzeszowie !

Sigma ProCentrum w Rzeszowie !

Z ogromną przyjemnością informujemy, że sieć salonów Sigma ProCentrum powiększa się o kolejnego partnera. Internetowy sklep Foto-Poker ze stałą siedzibą w Rzeszowie, który od wielu lat zajmuje się doradztwem i dostarczaniem sprzętu fotograficznego z dniem 3 lipca otrzymuje certyfikację punktu Sigma ProCentrum. Już dziś zapraszamy do uczestnictwa w tym ważnym dla nas wydarzeniu.

Oficjalne otwarcie nowego punktu Sigma ProCentrum nastąpi 3 lipca br. (w piątek) w stacjonarnym sklepie przy mieszczącym się przy ul. Matuszczaka 1G, w Rzeszowie.

Od tego momentu, poza pełną ofertą zakupową sklepu Foto-Poker, będzie dostępna również szeroka półka obiektywów demonstracyjnych Sigma, które będzie można wypożyczyć i przetestować przed zakupem. W ofercie obiektywów demonstracyjnych znajdą się nie tylko obiektywy do aparatów Canon  czy Nikon, ale również naj-nowsze z mocowaniem Sony-E.  Klienci znajdą również w nowych salonach szerszą gamę dedykowanych akcesoriów fotograficznych.

 

Sigma ProCentrum Rzeszów

Z tej okazji, dla wszystkich miłośników sprzętu Sigma i sklepu Foto-Poker zaplanowaliśmy spotkanie umożliwiające przetestowanie wybranych obiektywów z własnym aparatem nie tylko w siedzibie sklepu, ale również w warunkach plenerowych. Od godziny 15 do 19:30 będziemy do Waszej dyspozycji w rzeszowskim skate-parku przy ul. Podpromie gdzie będzie możliwość sprawdzenia wybranych obiektywów w praktyce, fotografując utalentowanych  modeli jeżdżących na „desce” i BMX-ach.  Skate Park i stylowo ubrani modele będą też ciekawym motywem dla zainteresowanych przetestowaniem obiektywów w spokojniejszym motywie portretowym.  Będzie to doskonała okazja, aby poznać i interesujące obiektywy Sigma, a także zasięgnąć rady naszych ekspertów, zarówno w kwestii doboru sprzętu, jak i w sprawach technicznych.

Również z tej okazji, dla odwiedzających sklep i uczestników popołudniowego spotkania zostaną przygotowane ciekawe oferty na wybrany sprzęt Sigma oraz akcesoria marek Marumi i Vanguard.

Sigma ProCentrum Rzeszów
Sigma ProCentrum Rzeszów

Fotopoker – 03.07.2010 (piątek)

Rzeszów, ul. Matuszczaka 1G 

09.00 – 15.00 – Dzień Otwarty w sklepie
15.00 – 19.30 – Sesja z modelami w skateparku*

https://fotopoker.pl/
Tel (17) 250 28 88
sklep@fotopoker.pl

*Spotkanie jest otwarte i bezpłatne. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu spotkania w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, o czym poinformuje na swoim profilu https://www.facebook.com/fotopokerPL/
W Skate Parku obowiązują zasady bezpieczeństwa których należy przestrzegać. 

Polecamy inne, podobne wpisy