fbpx

Aktualności

12 kwietnia 2022
Kup obiektyw SIGMA i wydłuż bezpłatnie gwarancję do 5 lat

Kup obiektyw SIGMA i wydłuż bezpłatnie gwarancję do 5 lat

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, informuje o akcji promocyjnej, dzięki której wszyscy Klienci, którzy dokonają zakupu sprzętu pochodzącego z polskiej dystrybucji SIGMA w dniach od 1 kwietnia do 31 maja 2022 r., otrzymają możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji aż do 5 lat! Oferta dotyczy wszystkich obiektywów marki SIGMA z serii ART, Sports i Contemporary.

 

Dla wszystkich klientów, którzy dokonają zakupu obiektywu marki SIGMA z linii ART,  Contemporary  oraz Sports w dniach od 1 kwietnia do 31 maja 2022 r., mogą bezpłatnie przedłużyć gwarancję do 5 lat. Oferta dotyczy produktów pochodzących wyłącznie dystrybucji Autoryzowanego Dystrybutora – firmy K-Consult Sp. z o.o.

Standardowo zakup sprzętu fotograficznego, po jego rejestracji na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl/, obejmuje 3 lata gwarancji na wszystkie obiektywy marki SIGMA z linii ART, Contemporary i Sports. Rozbudowane programy gwarancyjne, przygotowane przez polskiego dystrybutora marki SIGMA, obowiązujące wyłącznie na terenie Polski, uwzględniają możliwość wydłużenia okresu gwarancji aż do 5 lat. Poza promocją koszt wydłużenia gwarancji do 5 lat wynosi 299 zł.

 

Regulamin i zasady akcji promocyjnej przedłużenia gwarancji do 5 lat –  znajduje się pod linkiem [Regulamin]

Polecamy inne, podobne wpisy