fbpx

Aktualności

14 kwietnia 2020
SIGMA fp, SIGMA 14-24mm F2.8 DG DN | Art i SIGMA 24-70mm F2.8 DG DN | Art zdobyły nagrodę TIPA World Awards 2020

SIGMA fp, SIGMA 14-24mm F2.8 DG DN | Art i SIGMA 24-70mm F2.8 DG DN | Art zdobyły nagrodę TIPA World Awards 2020

K-Consult, wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, z przyjemnością informuje, iż najmniejszy i najlżejszy na świecie pełnoklatkowy, bezlusterkowy aparat SIGMA fp, ultra szerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy SIGMA 14–24 mm F2.8 DG DN | Art oraz obiektyw zmiennoogniskowy SIGMA 24–70 mm F2.8 DG DN | Art ― zdobyły TIPA World Awards 2020.

  1. SIGMA fp

Nagroda w kategorii: Najlepszy zaawansowany aparat pełnoklatkowy

Sigma fp
TIPA 2020

SIGMA fp to najmniejsze i najlżejsze pełnoklatkowe, bezlusterkowe aparaty na świecie, które są niezwykłe łatwe w użytkowaniu oraz dają możliwość łatwego przełączania między trybami robienia zdjęć i nagrywania filmów. Ich elastyczność polega na łatwym podłączeniu wielu akcesoriów zarówno do zdjęć, jak i wideo, a wbudowane elementy sterujące pozwalają na szczegółową personalizację każdego obiektu i sceny. Interfejsy użytkownika kamery video umożliwiają przenoszenie nagrań bezpośrednio do ustawień produkcji wideo.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://sigma-foto.pl/aparaty/seria-fp/

  1. SIGMA 14-24mm F2.8 DG DN | Art

Nagroda w kategorii: Najlepszy bezlusterkowy szerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy

Sigma 14-24mm F2.8 A DG DN
TIPA 2020

SIGMA 14–24 mm F2.8 DG DN | Art zapewnia wyjątkową ostrość od brzegu do brzegu kadru, co nie jest łatwym zadaniem, jeśli chodzi o złożone formuły optyczne, których wymaga doskonały szeroki zoom. Rezultatem jest imponująca rozdzielczość, która tłumi aberracje chromatyczne, a także nowo opracowana nanoporowata powłoka, która minimalizuje efekty blików i flar. Odporna na działanie wody i oleju powłoka na przednim elemencie zapewnia, że obiektyw może być używany nawet w najtrudniejszych warunkach.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://sigma-foto.pl/obiektywy/14-24mm-f2-8-a-dg-dn/

  1. SIGMA 24-70mm F2.8 DG DN | Art

Nagroda w kategorii: Najlepszy bezlusterkowy standardowy obiektyw zmiennoogniskowy

Sigma 24-70mm F2.8 A DG DN
TIPA 2020

SIGMA zaprojektowała standardowy obiektyw zmiennoogniskowy, który w pełni wykorzystuje możliwości aparatu bezlusterkowego i który osiągnął znakomity sukces w swojej kategorii produktowej. Rozmiar i waga obiektywu zostały zmniejszone, a wysoka rozdzielczość zarówno w centrum jak i na brzegu kadru jest zapewniana w całym zakresie ogniskowych. Obiektyw jest również kompatybilny z funkcją Eye-AF, często dostępną w modelach bezlusterkowych, która zapewnia precyzyjne ustawianie ostrości podczas fotografowania portretowego.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://sigma-foto.pl/obiektywy/24-70mm-f2-8-a-dg-dn-2/

Informacje o TIPA Obecnie do organizacji TIPA (Technical Image Press Association) należy 30 redakcji z Europy i innych części świata, a tworzą ją redaktorzy naczelni i redaktorzy techniczni tych redakcji. Od 1991 r. TIPA przyznała wiele nagród w kilku sektorach, w tym w dziedzinie obrazowania. W 2018 r. TIPA zmieniła nazwę nagrody na „TIPA World Awards”, aby odzwierciedlić obecny skład jej członków, jej publikacje, a także globalny wpływ samej nagrody TIPA.

http://www.tipa.com/english/index.html

Polecamy inne, podobne wpisy