fbpx

Aktualności

1 kwietnia 2020
Sigma Foto Polska startuje ze spotkaniami on-line

Sigma Foto Polska startuje ze spotkaniami on-line

W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa (Covid-19), mając na uwadze bezpieczeństwo swoich klientów i dopasowując się do tej trudnej dla wszystkich sytuacji, Sigma Foto Polska zaprasza na cykl spotkań on-line realizowanych w formie transmisji na żywo w kanałach mediów społecznościowych.

#Zostanwdomu z Sigma

Transmisje realizowane na kanale @Sigma Foto Polska na Facebooku odbywają się na żywo w interesującej formule, w trzech blokach tematycznych. Na „Cykl on-line z Sigma Foto Polska” składają się rozmowy oraz warsztaty. Podczas tych internetowych spotkań widzowie będą mieli okazję poznać ciekawostki dotyczące pracy fotografów oraz zadawać im swoje pytania w komentarzach. Prowadzący odpowiedzą na nie na żywo.

– We współpracy z fotografami, w tym z ambasadorami marki Sigma przygotowaliśmy ciekawy projekt pełen spotkań, warsztatów i wartościowych recenzji. Nie możemy spotykać się jak zazwyczaj – w salonach SIGMA ProCentrum, na warsztatach i eventach. Nie oznacza to jednak, że mamy zupełnie zrezygnować z rozmów o fotografii, o obiektywach SIGMA. Zależy nam na tym, aby mieć stały kontakt z użytkownikami SIGMA, a także żeby móc odpowiadać na ich pytania. Chcemy wspólnie przejść ten trudny czas kwarantanny. Zebraliśmy tematy, które poruszamy najczęściej podczas spotkań na żywo i w ten sposób powstały trzy cykle bloków tematycznych, z którymi startujemy już w tym tygodniu – tłumaczy Łukasz Jędrzejewicz Product Manager Sigma Foto Polska.

Blok #fotografujwdomu to rozmowy z zawodowcami dotyczące tematów fotograficznych, które można realizować nie wychodząc z domu podczas kwarantanny. Podczas najbliższych spotkań prowadzący podzielą się z widzami wskazówkami dotyczącymi fotografii produktowej, fotografowania zwierząt domowych, kwiatów i roślin, zdradzą, jak zrobić dziecku piękny portret, a także podpowiedzą, jak wykonać ciekawy reportaż w pomieszczeniu. Uczestnicy będą mieli okazję podpatrzeć, jak pracować w domowym studio. Wśród zaproszonych gości są, m.in.: Viktor Borsuk,  Kuba Kaźmierczyk, Ann Podsiedlik, Jarosław Deluga, Zbigniew Furman oraz Karol Wójcicki.

Sigma #fotografujwdomu

Drugi blok tematyczny pod nazwą „Ask Me Anything” to spotkania z ambasadorami marki, podczas których dzielą się oni swoimi opiniami i tipami dotyczącymi pracy na obiektywach SIGMA z prestiżowej linii Art, tj.  35mm F1.2 Sony, 40mm, 85mm, 105mm, na stałoogniskowych: 20mm, 28mm i 500mm, a także na obiektywach zmiennoogniskowych, tj. 100-400mm, 150-600mm i 70-200mm. Będą recenzować i dokonywać ciekawych testów porównawczych. Wśród gości są, m.in.: Dariusz Breś, Piotr Wróblewski, Tomasz Tołłoczko i Emil Biliński.

Sigma #askmeanything

Trzeci blok tematyczny #Sigma_live, nazywany też „wieczornymi rozmowami o fotografii”, będzie realizowany w formie wywiadów, luźnych inspiracyjnych rozmów nie tylko o obiektywach SIGMA. Podobnie, jak dotychczasowe spotkania on-line, prowadzony będzie na profilu Facebook marki. Podczas serii spotkań prowadzonych przez Łukasza Jędrzejewicza, Product Managera marki odbędą się rozmowy z zaproszonymi gośćmi, m.in. z Tomaszem Tołłoczko, Maciejem Suwałowskim,  Dariuszem Bresiem, Łukaszem Pietrzakiem i Piotrem Wróblewskim. Najbliższe spotkania będą dotyczyły fotografii koncepcyjnej, telefotografii, filtrów polaryzacyjnych i szarych, a także wykorzystywania lamp Profoto podczas pracy w pomieszczeniu.

Sigma #sigma_live

Warto śledzić profil Sigma Foto Polska na Facebooku i SIGMA Foto Polska na Instagramie by być na bieżąco z zapowiedziami spotkań!

Start już dziś, tj. 1 kwietnia 2020, o godzinie 14.00!

Prowadzący z chęcią odpowiedzą na pytania, a także doradzą w kwestiach technicznych.

Polecamy inne, podobne wpisy