fbpx

Aktualności

2 grudnia 2019
SIGMA bezpłatnie wydłuża gwarancję do 5 lat!

SIGMA bezpłatnie wydłuża gwarancję do 5 lat!

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce z przyjemnością informuje o wyjątkowej akcji promocyjnej, dzięki której wszyscy Klienci, którzy dokonają zakupu sprzętu pochodzącego z polskiej dystrybucji w dniach od 29 listopada do 31 grudnia 2019 r., otrzymują możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji aż do 5 lat! Oferta dotyczy wybranych obiektywów marki SIGMA.

Okres przedświąteczny to dobry moment, aby naszym Klientom wręczyć coś więcej niż tylko rabaty. Podczas Black Weekend wydłużyliśmy gwarancję obiektywów SIGMA z linii Contemporary (C), Art (A) i Sport (S) z 3 do 5 lat (co można uzyskać bezpłatnie po ich rejestracji na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl/). Wychodząc naprzeciw entuzjastycznemu przyjęciu tej akcji, zdecydowaliśmy się na przedłużenie okresu zakupu objętego promocyjną możliwością bezpłatnego uzyskania 5-letniej gwarancji na wyżej wymienione obiektywy mówi Magdalena Głomska, Marketing Campaign Manager z firmy K-Consult.

Klienci, którzy dokonają zakupu obiektywów marki SIGMA z prestiżowej linii Art, Contemporary i Sport w dniach od 29 listopada do 31 grudnia mogą bezpłatnie przedłużyć gwarancję do 5 lat. Oferta dotyczy produktów pochodzących z dystrybucji Autoryzowanego Dystrybutora K-Consult sp. z o.o.

Standardowo zakup sprzętu fotograficznego, po jego rejestracji na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl/, obejmuje 3 lata gwarancji na wszystkie obiektywy marki SIGMA z linii Contemporary (C), Art (A) i Sport (S). Rozbudowane programy gwarancyjne, przygotowane przez polskiego dystrybutora marki SIGMA, obowiązujące wyłącznie na terenie Polski, uwzględniają możliwość wydłużenia okresu gwarancji aż do 5 lat. Poza promocją koszt wydłużenia gwarancji do 5 lat wynosi 299zł.

SIGMA Dystrybucja
Poszukaj logo autoryzowanego sprzedawcy na stronie oferującej sprzedaż obiektywów marki Sigma.
SIGMA Dystrybucja
Zobacz, czy do obiektywu dołączona jest gwarancja dystrybutora – firmy K-Consult.pl.
SIGMA Dystrybucja
Sprawdź, czy na spodzie kartonu znajduje się nalepka z numerem seryjnym i numerem PIN

Zakup w autoryzowanych punktach sprzedaży to pewność legalności źródła, z którego pochodzi produkt, a także możliwość skorzystania ze wsparcia sprzedażowego i posprzedażowego. Naprawa w serwisie, który nie posiada autoryzacji, jest dużym ryzykiem. Jak rozpoznać, że sprzęt pochodzi z autoryzowanego salonu sprzedaży? Przede wszystkim  produkt ten ma gwarancję dystrybutora firmy K-Consult sp. z o.o., a na spodzie kartonowego pudełka znajduje się naklejka. Ponadto logo autoryzowanego sprzedawcy znajduje się na stronie oferującej sprzedaż obiektywów marki SIGMA.

Listę punktów sprzedaży  można znaleźć na stronie  https://sigma-foto.pl/gdzie-kupic/

Regulamin i zasady akcji promocyjnej „Kup obiektyw SIGMA w polskim, autoryzowanym punkcie sprzedaży i BEZPŁATNIE wydłuż gwarancję do 5 lat” znajduje się pod linkiem. [link]

______________

 

o K-Consult

 

Firma K-Consult posiada 20-letnie doświadczenie w imporcie i dystrybucji światowych marek z branży fotografii, multimediów, audio-video oraz mobile. K-Consult to wyłączny autoryzowany dystrybutor obiektywów marki SIGMA w Polsce. Od lat plasuje się w światowej czołówce najprężniej działających dystrybutorów marki SIGMA, osiągających najlepsze wyniki sprzedażowe oraz budujących wizerunek i świadomość marki. Przez ostatnie kilka lat intensywnie pracuje nad rozbudową społeczności SIGMA, która obecnie obejmuje: autoryzowaną sieć profesjonalnych salonów fotograficznych Sigma ProCentrum, rozbudowaną sieć Dealerów i Partnerów, wielokrotnie doceniany i nagradzany Serwis oraz pokaźne grono Ambasadorów, tzw. Twarze Sigma. Więcej informacji na Facebooku @SigmaFotoPolska oraz na Instagramie @sigmafotopolska.

Polecamy inne, podobne wpisy