fbpx

Aktualności

7 kwietnia 2020
SIGMA bezpłatnie wydłuża gwarancję do 5 lat!

SIGMA bezpłatnie wydłuża gwarancję do 5 lat!

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, informuje o akcji promocyjnej, dzięki której wszyscy Klienci, którzy dokonają zakupu sprzętu pochodzącego z polskiej dystrybucji w dniach od 8 kwietnia do 31 maja 2020 r., otrzymają możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji aż do 5 lat! Oferta dotyczy wybranych obiektywów marki SIGMA.

Klienci, którzy dokonają zakupu obiektywów marki SIGMA z prestiżowej linii Art. (A), Contemporary (C) i Sport (S) w dniach od 8 kwietnia do 31 maja 2020 r., mogą bezpłatnie przedłużyć gwarancję do 5 lat. Oferta dotyczy produktów pochodzących z dystrybucji Autoryzowanego Dystrybutora K-Consult sp. z o.o.

SIGMA 14-24mm F2.8 A DG HSM
SIGMA 56mm F1.4 DC DN

Standardowo zakup sprzętu fotograficznego, po jego rejestracji na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl/, obejmuje 3 lata gwarancji na wszystkie obiektywy marki SIGMA z linii Contemporary (C), Art (A) i Sport (S). Rozbudowane programy gwarancyjne, przygotowane przez polskiego dystrybutora marki SIGMA, obowiązujące wyłącznie na terenie Polski, uwzględniają możliwość wydłużenia okresu gwarancji aż do 5 lat. Poza promocją koszt wydłużenia gwarancji do 5 lat wynosi 299 zł.

SIGMA 150-600mm F5-6.3 S DG OS HSM

Regulamin i zasady akcji promocyjnej „BEZPŁATNIE wydłużamy gwarancję do 5 lat – kwiecień 2020” znajduje się pod linkiem. [Regulamin]

Polecamy inne, podobne wpisy