fbpx

Aktualności

31 stycznia 2020
Ruszyły FotoWarszaty 2020 SIGMA z fotografii studyjnej z Ann Podsiedlik

Ruszyły FotoWarszaty 2020 SIGMA z fotografii studyjnej z Ann Podsiedlik

Po sukcesie pierwszego spotkania w Warszawie, ruszyły zapisy na kolejne warsztaty z cyklu Tournee z Ann Podsiedlik, organizowanego przez Sigma Foto Polska oraz K-Consult Sp. z o.o. Warsztaty z dziecięcej fotografii studyjnej organizowane w zupełnie nowej formule odbywają się w aż 5 polskich miastach!

Baner Warsztaty Anna Podsiedlik

Nowa odsłona warsztatów fotograficznych Sigma

Poznań to kolejne miasto, w którym Ann Podsiedlik, fotografka dzieci, rodzin i mam ciążowych, spotka się z miłośnikami fotografii, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności niezbędne przy pracy w studio. W trosce o komfort pracy organizator odświeżył formułę spotkań, dzięki czemu uczestnicy będą mogli cieszyć się pracą w kameralnych, kilkuosobowych grupach. Czas spotkań został wydłużony do sześciu godzin.

Celem warsztatów jest przekazanie wiedzy dotyczącej technik pracy z dziećmi w studio, wykorzystywania profesjonalnego oświetlenia Profoto, a także przygotowania scenografii – tłumaczy Ann Podsiedlik, ambasadorka Sigma Foto Polska.

Galeria SIGMA Anna Podsiedlik

Podczas spotkania uczestnicy poznają sposób tworzenia i obróbki zdjęć, dowiedzą się, jak pracować z dziećmi oraz jak rozwinąć własny biznes, który pozwoli łatwo pozyskiwać i utrzymywać klientów. W programie warsztatów: ogromna porcja wiedzy, praktycznych wskazówek i tajników pracy fotografa dziecięcego, możliwość testowania topowych obiektywów marki Sigma z prestiżowej linii Art oraz profesjonalnego oświetlenia studyjnego Profoto. Do dyspozycji uczestników przekazane zostaną najbardziej pożądane ogniskowe: 105/1.4 A DG HSM, 40/1.4 DG oraz lampy Profoto B10 (nowość na rynku; najmniejsza i najlżejsza lampa studyjna, której moc równa jest pięciu klasycznym lampom speedlight).

– W Profoto B10 jestem zakochana! Te cudeńka umożliwiają wykonanie zdjęć na pełnej przysłonie obiektywu w połączeniu z wysokimi czasami. Sam obiektyw Sigma maluje bajkę, a w połączeniu z Profoto B10 późniejsza postprodukcja jest ograniczona do minimum! – dodaje Ann.

Galeria SIGMA Anna Podsiedlik

Warsztaty z fotografii studyjnej – gdzie się odbędą?

FotoWarszaty SIGMA z fotografii studyjnej z Ann Podsiedlik to szkolenie praktyczne dla fotografów, którzy chcieliby pójść o krok dalej i rozwinąć swoje umiejętności fotografowania i pracy z dziećmi. Podczas warsztatów uczestnik otrzyma świetnie opracowaną, skondensowaną porcję wiedzy potrzebną do wykonywania genialnych zdjęć. Spotkania odbędą się kolejno w Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie i Gdańsku.

Terminy spotkań:

06.02.2020 – POZNAŃ | ZAPISY RUSZYŁY: https://evenea.pl/event/sigmapoznan0602/
07.02.2020 – POZNAŃ | ZAPISY RUSZYŁY: http://bit.ly/TourneePoznan0702

04.03.2020 – KRAKÓW | ZAPISY RUSZYŁY: https://evenea.pl/event/sigmakrakow0403/

05.03.2020 – KRAKÓW | ZAPISY RUSZYŁY: https://evenea.pl/event/sigmakrakowcc0503/
03.04.2020 – RZESZÓW | ZAPISY OD 10 LUTEGO
29.05.2020 – GDAŃSK | ZAPISY OD 10 LUTEGO
30.05.2020 – GDAŃSK | ZAPISY OD 10 LUTEGO

Organizator przygotował specjalną ofertę na bilety Duety, które w tej konfiguracji są w nowej, atrakcyjnej cenie.

Ilość miejsc jest ograniczona.   

Polecamy inne, podobne wpisy