fbpx

Aktualności

26 października 2021
Sigma fp – opinia zawodowego filmowca

Sigma fp – opinia zawodowego filmowca

Czym jest SIGMA fp?

SIGMA fp to najmniejszy i najlżejszy pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy na świecie, oferujący efektywną 24,6 megapikselową matrycę, która zapewnia bogate i żywe o

brazy oraz niesamowite możliwości nagrywania filmów RAW w rozdzielczości 4K UHD 12-bit. Aparat ma konstrukcję modułową, dzięki czemu można go używać w sytuacjach, gdy rozmiar i waga są najważniejsze. Jego budowę można rozszerzyć o grip poprawiający chwyt, wizjer optyczny, wizjer elektroniczny, a nawet użyć w pełnym zestawie filmowym. Sigma fp wraz z akcesoriami tworzy bardzo elastyczny ekosystem narzędzi do fotografii i videofilmowania, można szybko dostosować do skrajnie różnych warunków pracy.

Jego jakość wykonania jest niezwykle wysoka, włączając w to całkowicie aluminiowy korpus i 42-punktowe pyło- i bryzgoszczelne uszczelnienia. Wykorzystanie wydajnego radiatora z tyłu obudowy umożliwia nagrywanie materiału z maksymalną szybkością transmisji danych bez przegrzewania, co jest dużym problemem w przypadku wielu innych modeli obsługujących wideo na rynku.

Prezentacja aparatu SIGMA fp

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym filmem, na którym Wiktor Obrok – reżyser i operator filmowy oraz Ambasador SIGMA CINE, z punktu widzenia operatora filmowego omawia kluczowe aspekty aparatu SIGMA fp oraz efekty jakie możemy z niego uzyskać.

Link do YouTube: https://youtu.be/uC_kLxbbqS4

Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem aparatu APS-C, który chce przejść na pełnoklatkowy korpus, czy też fotografem lub filmowcem, który potrzebuje wyjątkowej jakości obrazu w najmniejszym i najlżejszym możliwym opakowaniu, SIGMA fp będzie dla Ciebie doskonałym wyborem.

Aparat SIGMA fp jest aktualnie objęty promocją, dzięki której, tylko do końca listopada 2021 możesz go kupić z rabatem aż 2300zł. Oferty specjalnej szukaj u Autoryzowanych Dealerów SIGMA fp

BEIKS

Camfoto

Cyfrowe.pl

Fotoforma

Fotoplus

Interfoto

KDM Foto

Notopstryk

Sigma-sklep

Polecamy inne, podobne wpisy