fbpx

Aktualności

2 lipca 2019
Promocja SIGMA 70-200mm F2.8 DG OS HSM Sports + SIGMA MC-11

Promocja SIGMA 70-200mm F2.8 DG OS HSM Sports + SIGMA MC-11

Dla wszystkich użytkowników pełnoklatkowych aparatów z mocowaniem Sony E przygotowaliśmy specjalną promocję. Przy zakupie obiektywu SIGMA 70-200mm F2.8 DG OS HSM Sports z mocowaniem Canon, otrzymasz bezpłatnie adapter SIGMA MC-11, który umożliwi wykorzystanie obiektywu w aparatach SONY A7, A7R oraz A9 (wszystkie generacje).

SIGMA 70-200mm F2.8 DG OS HSM Sports to najnowszy, flagowy teleobiektyw SIGMA, zaprojektowany aby sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom profesjonalnych fotografów. W celu zapewnienia najlepszej jakości optycznej, po raz pierwszy w swojej historii, SIGMA użyła aż 10 soczewek o niskiej dyspersji (w tym aż 9 soczewek FLD o właściwościach zbliżonych do fluorytu). Również po raz pierwszy, SIGMA zastosowała 11-listkową, kołową przysłonę, która zapewnia piękne i naturalne rozmycie obszarów poza ostrością. To wszystko, w połączeniu z odporną na trudne warunki atmosferyczne wytrzymałą obudową, wzmacnianą częściowo ze stopami magnezu, sprawia, iż obiektyw może być z powodzeniem wykorzystywany przez najbardziej wymagających użytkowników.

SIGMA 70-200mm F2.8 S DG OS HSM

Obiektyw produkowany jest w wersji z mocowaniem Canon EF, Nikon F oraz SIGMA SA. Dla użytkowników aparatów z mocowaniem SONY E przygotowaliśmy ofertę specjalną polegającą na bezpłatnym dodaniu adaptera SIGMA MC-11 pozwalającego na wykorzystanie obiektywu w wersji z mocowaniem Canon, także na aparatach z mocowaniem SONY E.

Sigma konwerter OSMC-11
Polecamy inne, podobne wpisy