fbpx

Aktualności

16 lutego 2022
Promocja SIGMA 24-70mm F2.8 DG DN + Marumi Magnetic Slim

Promocja SIGMA 24-70mm F2.8 DG DN + Marumi Magnetic Slim

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marek SIGMA oraz Marumi w Polsce, pragnie poinformować, iż wystartowała właśnie promocja bestsellerowego obiektywu SIGMA 24-70mm F2.8 DG DN z mocowaniem Sony E. Kupując ten obiektyw u wybranych Dealerów, w terminie do końca marca, Klient otrzyma w sklepie gratis 2 filtry Marumi Magnetic Slim (tzw. Lens Protector oraz Polaryzacyjny)

 

Obiektyw SIGMA 24-70mm F2.8 DG DN to obecnie jeden z najpopularniejszych obiektywów w ofercie tego japońskiego producenta. Jego wysoka jakość optyczna i mechaniczna idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi rozmiarami, a polscy fotografowie docenią zapewne także fakt, iż na terenie naszego kraju obiektyw ten jest objęty 3-letnią gwarancją Autoryzowanego Dystrybutora.

Filtry Marumi Magnetic Slim to innowacyjny system okrągłych filtrów z funkcją magnetycznego ich mocowania, co zapewnia wyjątkowo komfortowe i szybkie użytkowanie filtrów będących częścią tego systemu. Posiadają one znane z konwencjonalnych serii producenta Super DHG i EXUS powłoki oleo i hydrofobowe, które sprawiają, że powierzchnia filtra jest zaimpregnowana na tłuste odciski palców, a woda nagromadzona na jego powierzchni nie tworzy plam, lecz łatwe do usunięcia krople.

 

Promocja obowiązuje do 31 marca lub do wyczerpania zapasów i jest dostępna u poniższych Autoryzowanych Dealerów SIGMA:

 AB Foto

Beiks

Camfoto

 Cewe Fotojoker

Cyfrowe

Fotoforma

 Fotomega

Foto-Plus

Interfoto

KDM Foto

 Notopstryk

Rimex

Sigma-sklep.pl

 

Więcej informacji na:

www.sigma-foto.pl

www.facebook.pl/SigmaFotoPolska

Polecamy inne, podobne wpisy