fbpx

Aktualności

15 października 2019
Październikowa promocja SIGMA & Vanguard. Kup obiektyw, zgarnij plecak i statyw!

Październikowa promocja SIGMA & Vanguard. Kup obiektyw, zgarnij plecak i statyw!

SIGMA Foto Polska wraz z Vanguard, światowym liderem w produkcji wysokiej jakości akcesoriów z kategorii foto-video, przygotowali specjalną ofertę promocyjną. Do zakupu obiektywu zmiennoogniskowego SIGMA 24-70mm F2.8 lub SIGMA 70-200 mm F2.8, dodajemy plecak i statyw Vanguard. Oferta jest ograniczona ilościowo i czasowo!
Promocja Sigma & Vanguard

Art dla wymagających fotografów

Obiektywy zmiennoogniskowe ze stałym światłem F2.8 są niezbędnym wyposażeniem profesjonalnych fotografów. Doceniana i znakomita linia Art skierowana do najbardziej wymagających fotografów, zapewnia najwyższą jakość obrazu połączoną z wytrzymałą konstrukcją.

Promocja Sigma & Vanguard

Obiektyw zmiennoogniskowy Sigma 24-70mm F2.8 A DG OS HSM jest doceniany za niesamowitą wydajność optyczną oraz spectrum możliwości. Układ optyczny, który został skonstruowany na bazie 19 soczewek rozmieszczonych w 14 grupach, gdzie 4 elementy to soczewki asferyczne minimalizujące aberracje optyczne, a 3 ze szkła o obniżonym współczynniku dyspersji SLD, pozwolił zapewnić “wybitną jakość optyczną od środka do brzegów kadru” oraz zminimalizować wszelkie wady optyczne. Jakość obrazu dopełnia 9-listkowa przysłona, dzięki której obraz zyskuje przyjemną plastykę. Obiektyw ma najczęściej wykorzystywany zakres ogniskowych przez co niejako staje się codziennym obiektywem do każdej lustrzanki pełnoklatkowej. Cichy i szybki AF oraz wydajny system Optycznej Stabilizacji, a także specjalne powłoki, którymi pokryto soczewki, sprawiają, że 24-70 mm jest obiektywem wartym uwagi.

Pełną specyfikację techniczną, a także opis obiektywu znajdziesz tu: Sigma 24-70mm F2.8 A DG OS HSM 

Sport – powalająca ostrość, plastyka, ergonomia

Obiektyw SIGMA 70-200mm F2.8 to flagowy, jasny teleobiektyw, który został zaprojektowany, aby sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom profesjonalnych fotografów. Tym samym powiększył rodzinę pełnoklatkowych zoomów F2.8 oraz serię obiektywów Sport. Ten obiektyw jest niezastąpionym kompanem przy fotografii sportowej, portrecie oraz podczas fotografowania krajobrazu. Obiektyw SIGMA 70-200mm oferuje doskonałą jakość optyczną, dzięki unikalnej konstrukcji, a także doskonałą ergonomię.

Promocja Sigma & Vanguard

Pełną specyfikację techniczną, a także opis obiektywu znajdziesz tu: SIGMA S 70-200mm F2.8 DG OS HSM 

Obydwa obiektywy charakteryzują się przyjemną dla oka plastyką obrazu i wysoką ostrością od przysłony 2.8, co w połączeniu z szybkim silnikiem AF i możliwością zmiany ogniskowych daje wygodę pracy dla reporterów, fotografów sportowych.

Promocja Sigma & Vanguard
Promocja Sigma & Vanguard

o Vanguard

Marka Vanguard to światowy lider w produkcji wysokiej jakości akcesoriów z kategorii foto-video, obecny na polskim rynku od ponad dekady. Od lat wspiera profesjonalistów i pasjonatów fotografii w realizowaniu ich codziennej pracy i rozwijaniu hobby. W bogatym katalogu produktów znajdziesz statywy, monopody, głowice, torby, skrzynie na sprzęt fotograficzny. W ofercie Vanguard znajdują się również szeroka gama lornetek i monokularów oraz akcesoria dedykowane myślistwu. Marka zdobyła międzynarodową reputację, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku fotograficznego na innowacyjność i budując zaufanie klientów jakością sprzętu.

Polecamy inne, podobne wpisy