fbpx

Aktualności

23 marca 2021
Opóźnienie daty rozpoczęcia sprzedaży SIGMA 28-70mm F2.8 DG DN | CONTEMPORARY

Opóźnienie daty rozpoczęcia sprzedaży SIGMA 28-70mm F2.8 DG DN | CONTEMPORARY

K-Consult sp. z o.o, wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, w imieniu SIGMA Corporation informuje o opóźnieniu daty rozpoczęcia sprzedaży obiektywu SIGMA 28-70mm F2.8 DG DN | Contemporary.

W niektórych egzemplarzach tych obiektywów, pochodzących z pierwszej partii produkcyjnej, wykryto problem, w efekcie którego stopień niwelowania odblasków przy fotografowaniu pod silne słońce mógł się osłabiać w miarę upływu czasu. Inżynierowie SIGMA pracują obecnie nad usunięciem tego problemu i spodziewają się przedstawić jego rozwiązanie w przeciągu najbliższego miesiąca.

Problem ten może występować wyłącznie w obiektywach SIGMA 28-70mm F2.8 DG DN | Contemporary (mocowanie Sony E oraz L-mount) o numerze seryjnym niższym niż 5548834.

W celu zapewnienia swoim Klientom najwyższego standardu jakości, których powyższe egzemplarze obiektywów mogłyby nie spełniać, SIGMA Corporation podjęła decyzję o wstrzymaniu sprzedaży wszystkich obiektywów SIGMA 28-70mm F2.8 DG DN | Contemporary o numerach seryjnych poniżej 5548834.

Z tego powodu informujemy o opóźnieniu terminu rozpoczęcia sprzedaży obiektywów SIGMA 28-70mm F2.8 DG DN | Contemporary w Polsce. Dzięki temu, nasi Klienci mogą mieć 100% pewność, iż kupując ten obiektyw w autoryzowanej sieci dystrybucji w Polsce (https://sigma-foto.pl/gdzie-kupic/), nabędą obiektyw pozbawiony wspomnianej wady.

W imieniu producenta serdecznie przepraszamy za powstałe niedogodności.

O nowym terminie wprowadzenia obiektywu do sprzedaży poinformujemy jak tylko uzyskamy potwierdzenie od SIGMA Corporation.

Polecamy inne, podobne wpisy