fbpx

Aktualności

24 sierpnia 2020
Obiektyw SIGMA 14-24mm F2.8 DG DN | Art otrzymał nagrodę EISA 2020-2021

Obiektyw SIGMA 14-24mm F2.8 DG DN | Art otrzymał nagrodę EISA 2020-2021

Z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić, że SIGMA kolejny rok z rzędu otrzymuje nagrodę EISA Awards. Najlepszym obiektywem EISA Awards 2020-2021 w kategorii Szerokokątny obiektyw zoom została wybrana SIGMA 14-24mm F2.8 DG DN | Art.

W uzasadnieniu czytamy:

“Ten szerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy o dużej przysłonie, przeznaczony do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych, zapewnia doskonałą jakość w bardzo konkurencyjnej cenie. Jest dostępny z mocowaniami Sony-E oraz L-mount. Optymalizując konstrukcję pod kątem bezlusterkowców, Sigma stworzyła obiektyw, który jest znacznie mniejszy i lżejszy niż jej odpowiednik DSLR, ale zapewnia równie fantastyczną jakość optyczną. Posiada również szybki i cichy autofokus i jest odporny na warunki atmosferyczne. Cechy te sprawiają, że to wspaniały obiektyw, który jest idealny do szerokiego zakresu tematów, w tym architektury, krajobrazów i astrofotografii.”

SIGMA 14-24mm F2.8 A DG DN

Więcej informacji o obiektywie:

https://sigma-foto.pl/obiektywy/14-24mm-f2-8-a-dg-dn/

Informacje o EISA:

EISA to jedyne w swoim rodzaju stowarzyszenie 55 opiniotwórczych czasopism z ponad 25 krajów europejskich, a także innych krajów, w tym USA i Australii.

Wszystkie czasopisma członkowskie EISA spotykają się, aby zdecydować, które z produktów przeanalizowanych w ich publikacjach w ciągu ostatniego roku zasługują na prestiżową nagrodę EISA. Sześć rozważanych kategorii to: fotografia, urządzenia mobilne, sprzęt Hi-Fi, sprzęt audio do kina domowego, kina domowe oraz elektronika samochodowa.

https://www.eisa.eu/

Polecamy inne, podobne wpisy