fbpx

Aktualności

11 lipca 2019
Nowe obiektywy SIGMA zaprojektowane specjalnie pod pełnoklatkowe aparaty bezlusterkowe

Nowe obiektywy SIGMA zaprojektowane specjalnie pod pełnoklatkowe aparaty bezlusterkowe

K-Consult sp. z o.o, wyłączny dystrybutor marki SIGMA w Polsce, ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu na rynek nowych obiektywów marki SIGMA, po raz pierwszy od samego początku zaprojektowanych pod pełnoklatkowe aparaty bezusterkowe.

Wraz z coraz szybszym rozwojem systemów bezlusterkowych, rosną oczekiwania wobec obiektywów przystosowanych do aparatów pełnoklakotwych w tych systemach. Niestety, wielu fotografów kierując się takimi aspektami jak jakość obrazu, rozmiar obiektywu czy szerokość oferty w ramach danego mocowania, może odnosić wrażenie ciągle zbyt małego wyboru obiektywów do systemów bezlusterkowych. W odpowiedzi na te oczekiwania, SIGMA zapowiada nową serię obiektywów pełnoklatkowych, dedykowaną do aparatów bezlusterkowych.

Korzystając z krótszej (niż w lustrzankach) odległości między matrycą aparatu a jego mocowaniem, SIGMA zapowiada opracowanie obiektywów o niespotykanych dotychczas parametrach i osiągach, utrzymując przy tym koncepcję trzech linii produktowych „Art”, „Sports” i „Contemporary”. Z przyjemnością przedstawiamy trzy pierwsze modele należące do tych serii.

(1) SIGMA 45mm F2.8 DG DN | Contemporary

Połączenie kompaktowego rozmiaru z zachowaniem wysokiej jakości obrazu i kompatybilnością z pełnoklatkowymi aparatami bezlusterkowymi. Ten stałoogniskowy obiektyw na nowo definiuje linię Contemporary.

(2) SIGMA 35mm F1.2 DG DN | Art

Pierwszy na świecie obiektyw* o przysłonie F1.2 z mocowaniem L-Mount i Sony E. Najwyższa jakość obiektywów linii Art, dzięki przysłonie F1.2 oferuje teraz jeszcze więcej możliwości.

* Z autofocusem

(3) SIGMA 14-24mm F2.8 DG DN | Art

Doskonały, szerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy, przeznaczony do bezlusterkowych aparatów pełnoklatkowych. Podążając za doskonałą jakością obrazu linii Art, znacznie zredukowano rozmiar obiektywu dzięki projektowi stworzonemu od początku z myślą o bezlusterkowcach.

Obiektywy SIGMA 45mm F2.8 DG DN | Contemporary oraz SIGMA 35mm F1.2 DG DN | Art pojawią się w sprzedaży w sierpniu bieżącego roku. Obiektyw SIGMA 14-24mm F2.8 DG DN | Art ma zostać wprowadzony do sprzedaży we wrześniu bieżącego roku.

Więcej informacji znajdą Państwo w Informacjach Prasowych poświęconych dedykowanym obiektywom.

Polecamy inne, podobne wpisy