fbpx

Aktualności

17 stycznia 2019
Fotograficzna gra miejska z Sigmą – zapraszamy!

Fotograficzna gra miejska z Sigmą – zapraszamy!

2 miejsca, 4 godziny, 6 zadań do wykonania – już 9 lutego 2019 roku odbędzie się w Gdańsku Fotograficzna Gra Miejska z marką Sigma. Poprowadzi ją Marta Dębska przy wsparciu dwóch trenerów – Bartosza Cierbikowskiego i Łukasza Jędrzejewicza. Liczy się spostrzegawczość, pasja fotografowania, umiejętność współpracy w zespole, ale przede wszystkim – dobra zabawa. Jesteście gotowi, by zmierzyć się w fotograficznym boju? Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii. Koszt udziału to 149 zł. Zapisy pod adresem: bcierbikowski@kconsult.pl.

Dużo emocji, sporo fotograficznych uniesień, „przepiękne fotograficznie” miejsca oraz testy najbardziej pożądanych obiektywów z oferty Sigma – takie atrakcje czekają na uczestników gdańskiej Fotograficznej Gry Miejskiej. Spotkanie odbędzie się 9 lutego 2019 roku (sobota), w godz. 13.00 – 20.00. Fotografować będziemy w dwóch miejscach – na terenie Stoczni Gdańskiej oraz w samym sercu Gdańska – na Starym Mieście. 

Mentorką i prowadzącą będzie Marta Dębska – fotografka, influencerka, ambasadorka marki Sigma. Marta jest niekwestionowanym mistrzem otwarcia migawki. Jej zdjęcia to jej nastrój, jej głowa i wszystko to, co się wokół niej dzieje. Wspierać ją będzie dwóch trenerów sprzętowych – Bartosz Cierbikowski oraz Łukasz Jędrzejewicz, którzy podczas gry będą służyć pomocą w zakresie sprzętu i jego ustawień.

SIGMA Gra miejska

Fotograficzna Gra Miejska będzie z pewnością doskonałą okazją do dobrej zabawy, ale nie tylko.  To też szansa, by sprawdzić swoje umiejętności i przetestować obiektywy, których nie mieliście szansy jeszcze mieć w rękach. Nie zabraknie takich nowości, jak 40 mm F1.4 Art czy 105 mm F1.4 Art. 

Co czeka uczestników podczas Fotograficznej Gry Miejskiej?

Na początek dobierzemy się wszyscy w pary. Każda z par otrzyma zestaw dwóch, wybranych przez siebie obiektywów (wskazanych w zgłoszeniu) plus jeden obiektyw ekstra (od nas!) o zupełnie innej ogniskowej. Zadania będą takie same dla każdej pary, losowa będzie tylko kolejność ich realizacji.

Zadania zostaną przedstawione przed przystąpieniem do Gry. Uczestnicy będą mieli 4 godziny i 6 zadań do wykonania. Nasz trener będzie podążał za zespołami i służył radą w obsłudze obiektywów Sigma, dając czasami małe podpowiedzi w ich realizacji. Jednak to w gestii uczestników będzie wykonanie założeń Gry – poszukiwanie odpowiednich miejsc na fotografię, a także koncepcja i pomysły na ciekawe ujęcia.
 
Okazji do niesamowitych kadrów na pewno nie zabraknie. Pierwszy etap gry odbędzie się w Gdańskiej Stoczni. Tego miejsca, zwłaszcza Gdańszczanom, przedstawiać z pewnością nie trzeba. Industrialny, nieco tajemniczy klimat budynków stoczniowych, zapach dawnej świetności, zapomniane, niedostępne dotąd miejsca to idealny temat dla fotografii. W drugiej części spotkania przeniesiemy się na Gdańską Starówkę, by uchwycić klimat pięknych kamienic i tętniących życiem ulic.  
SIGMA Gra miejska

Po zakończonej sesji spotkamy się w hotelu na podsumowanie i poczęstunek. Każda z par otrzyma 30 minut na wybór i zaprezentowanie sześciu najlepszych zdjęć – z każdego miejsca po jednym. Spośród wszystkich uczestników wyłonimy zwycięską parę. Będziemy nagradzać zarówno jakość, jak i kreatywność w podejściu do tematu.

SIGMA Gra miejska

Nagrody:

Dla wszystkich uczestników przewidujemy również rabaty na zakup sprzętu i akcesoriów.
  • I miejsce – tygodniowe wypożyczenie wybranego obiektywu SIGMA + torba Vanguard Alfa Rise 33 dla każdej z osób
  • II miejsce – filtr polaryzacyjny Marumi (fit slim) dla każdej z osób
  • III miejsce – filtr Marumi UV (DHG) dla każdej z osób

Dla kogo?

Dla fotografów, którzy chcą przetestować i poznać możliwości najnowszych obiektywów z oferty Sigmy. Dla osób, które na co dzień fotografują i chcą sprawdzić swoje umiejętności w starciu z innymi, a przy okazji poznać nowych ludzi, którzy mają podobną pasję i niesztampowe pomysły.

Lubicie nietypowe wydarzenia?

W takim razie koniecznie musicie być z nami! 
Serdecznie zapraszamy!
Gdańsk, 09.02.2019
Godziny: 13.00 – 20.00
Koszt udziału: 149 zł*
Zapisy: bcierbikowski@kconsult.pl**

* Promujemy duety! Jeśli zapiszesz się w tym samym czasie z drugą osobą, każda/y z Was otrzyma rabat w wysokości 10%. Aby skorzystać z promocji wystarczy zakupić w ramach jednego zamówienia przynajmniej dwa miejsca.
** Przed zapisaniem prosimy o zapoznanie się z regulaminem. W zgłoszeniu prosimy również o podanie informacji, na jakim obiektywie chcielibyście pracować (lista obiektywów znajduje się w załączonym regulaminie, ilość modeli jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń). Szczegółowe informacje organizacyjne podamy 3 dni przed grą.
Uwaga! Liczba uczestników to maksymalnie 12 osób.

Program:
13.00 – 13.30 – Omówienie zasad Gry
13.30 – 15.30 – I Etap – Fotografia na terenie Stoczni Gdańskiej
15.30-17.30 – II Etap – Fotografia na terenie Starego Miasta
17.30-20.00 – Poczęstunek oraz omówienie prac
 
Polecamy inne, podobne wpisy