fbpx

Aktualności

1 grudnia 2020
Debiut serii „I”

Debiut serii „I”

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, w imieniu SIGMA Corporation z przyjemnością prezentuje nową serię obiektywów I-Series. SIGMA I-Series to kompaktowa, pięknie zaprojektowana i niezwykle wysoko wydajna optyka do bezlusterkowców. W swojej pierwszej kolekcji SIGMA wprowadza wysokiej jakości obiektywy z linii Contemporary do codziennego użytku, które łączy doskonała rozdzielczość z niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu są doskonale wyważone do systemów bezlusterkowych.

Litera “I” w tej nazwie to skrót od:

– Incredible Optical Quality
– Impressive Build Quality 
– Innovative User Interface

SIGMA 24mm F3.5 DG DN | Contemporary

Debiut serii I 24mm F3.5 DG DN

Całkowicie nowy konstrukcja 24mm F3.5 DG DN | Contemporary oferuje bardzo kompaktową formę, podobną do 45mm F2.8 DG DN | Contemporary. Pomimo niewielkich rozmiarów nie ma tu kompromisów w zakresie wydajności. Obiektyw ten jest w stanie uchwycić najdrobniejsze szczegóły jakich oczekujemy fotografując pełnoklatkowymi aparatami o wysokiej rozdzielczości. Dzięki bardzo krótkiej odległości ostrzenia wynoszącej ok 10 cm i maksymalnemu powiększeniu 1:2, obiektyw zapewnia fotografom swobodę w fotografowaniu, nie martwiąc się o odległość miedzy obiektywem o obiektem.

Wytrzymałe i stylowe wykończenie korpusu obiektywu z serii I, rodem z obiektywów SIGMA CINE, zapewnia jeszcze przyjemniejsze wrażenia z fotografowania. SIGMA 24mm F3.5 DG DN | Contemporary to wszechstronny obiektyw stałoogniskowy, który stanie się przedłużeniem Twojej twórczej wizji.

Planowane rozpoczęcie sprzedaży: 29 stycznia 2021

Sugerowana cena detaliczna: 2 390 zł

SIGMA 35mm F2 DG DN | Contemporary

Debiut serii I 35mm F2 DG DN

Jego skromne rozmiary i waga sprawiają że bez problemu zmieści się w podręcznej torbie do codziennego fotografowania, ale zapewniając doskonałą jakość optyczną, a duży otwór przysłony F2 i wysokiej jakości wykonanie sprawi, iż obiektyw ten będzie mógł być również z powodzeniem wykorzystywany także do zdjęć nocnych jak i przy nagrywaniu materiałów video. Ten nowy szerokokątny, stałoogniskowy obiektyw jest przeznaczony dla fotografów, którzy cenią sobie nie tylko wysoką jakość zdjęć ale także dla tych, dla których ważna jest również przyjemność z robienia zdjęć.

Planowane rozpoczęcie sprzedaży: 2 stycznia 2021

Sugerowana cena detaliczna: 2 790 zł

SIGMA 65mm F2 DG DN | Contemporary

Debiut serii I 65mm F2 DG DN

Od dawna wspierane przez miłośników fotografii i twórców filmowych obiektywy 65mm pozwalają na nieco bardziej skompresowaną perspektywę niż standardowe obiektywy, otwierając różnorodne kreatywne podejścia zarówno do fotografii, jak i tworzenia filmów.

Niezwykle ostry obiektyw SIGMA 65mm F2 DG DN | Contemporary potrafi uchwycić niezwykle drobne szczegóły nawet przy maksymalnym otworze przysłony F2 i zapewnia bardzo przyjemny i okrągły efekt bokeh.

Co więcej, jego całkowicie metalowy korpus, który jest cechą wszystkich obiektywów z serii I, a także konstrukcja zaplanowana z wielką dbałością o wrażenia dotykowe, a nawet to, jak wspaniały jest dźwięk wydawany podczas pracy, sprawi, że obiektyw będzie niezwykle przyjemny w użytkowaniu.

Planowane rozpoczęcie sprzedaży: 2 stycznia 2021

Sugerowana cena detaliczna: 3 190 zł

Polecamy inne, podobne wpisy