fbpx

Aktualności

15 lipca 2020
CASHBACK z marką SIGMA – nawet do 670 zł taniej

CASHBACK z marką SIGMA – nawet do 670 zł taniej

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, z przyjemnością informuje o wyjątkowej ofercie Cashback na wybrane modele obiektywów z rodziny SIGMA. Akcją objęte zostaną obiektywy, zakupione w dniach 15.07.2020 – 30.09.2020.

Kup obiektyw objęty promocją i odbierz do 670 zł zwrotu!

Już 15 lipca br., startuje pierwsza w historii centralna (Europejska) akcja Cashback na obiektywy SIGMA. Świat powoli podnosi się z lockdown’u. Rynek fotograficzny również zaczyna wracać do normalności, dlatego SIGMA przygotowała ofertę Cashback dla wybranych modeli obiektywów. Rejestracja wniosków Cashback rusza od dnia 29.07.2020 i trwać będzie do 31.10.2020. Klient będzie mógł zgłosić zakupiony obiektyw najwcześniej po 14 dniach od daty zakupu obiektywu u Autoryzowanego Dealera.

Rejestracji wniosków Cashback należy dokonać na stronie formularza zapisów
cashback.kconsult.pl

PRODUKTY OBJĘTE PROMOCJĄ:  

Cashback SIGMA

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie cashbacksigma.kconsult.pl oraz na stronie sigma-foto.pl. 

Regulamin Akcji promocyjnej podany jest na stronie internetowej Organizatora cashbacksigma.kconsult.pl/regulamin.pdf

GDZIE KUPIĆ:

Lista autoryzowanych dealerów Sigma znajduje się na stronie:

http://sigma-foto.pl/gdzie-kupic/

————————

o K-Consult

Firma K-Consult posiada ponad 20-letnie doświadczenie w imporcie i dystrybucji światowych marek z branży fotografii, multimediów, audio-video oraz mobile. K-Consult to wyłączny autoryzowany dystrybutor obiektywów marki SIGMA w Polsce. Od lat plasuje się w światowej czołówce najprężniej działających dystrybutorów marki SIGMA, osiągających najlepsze wyniki sprzedażowe oraz budujących wizerunek i świadomość marki. Przez ostatnie kilka lat intensywnie pracuje nad rozbudową społeczności SIGMA, która obecnie obejmuje: autoryzowaną sieć profesjonalnych salonów fotograficznych Sigma ProCentrum, rozbudowaną sieć Dealerów i Partnerów, wielokrotnie doceniany i nagradzany Serwis oraz pokaźne grono Ambasadorów, tzw. Twarze Sigma.

Polecamy inne, podobne wpisy