fbpx

Aktualności

28 listopada 2019
BLACK WEEKEND z marką SIGMA – nawet do 1300 zł taniej! Czas na promocyjne szaleństwo z SIGMA!

BLACK WEEKEND z marką SIGMA – nawet do 1300 zł taniej! Czas na promocyjne szaleństwo z SIGMA!

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, z przyjemnością informuje o wyjątkowej ofercie obejmującej promocje cenowe na wybrane modele obiektywów z rodziny SIGMA. Oferta jest ograniczona czasowo lub do wyczerpania zapasów. Ponadto do wybranych obiektywów bezpłatnie dodajemy 5-letnią gwarancję!

Obiektywy SIGMA taniej nawet o 1300 złotych!

Nadszedł długo oczekiwany BLACK WEEKEND, czas szaleństwa zakupowego. To dobry moment, aby wybrać prezenty, a jednocześnie skorzystać z wyjątkowej promocji przygotowanej przez K-Consult sp. z o.o. W dniach od 29 listopada do 2 grudnia br. przy zakupie wybranych obiektywów marki SIGMA z prestiżowej linii Art, Contemporary i Sport, Klient może uzyskać aż 1300zł rabatu. Ponadto, wszystkie obiektywy z linii Art, Contemporary i Sport zakupione w tych dniach, zostaną objęte aż 5-letnią gwarancją autoryzowanego dystrybutora na terenie Polski*.

Black Weekend
PRODUKTY OBJĘTE PROMOCJĄ:
Black Weekend

Podane ceny oraz modele obiektywów, są jedynie sugestią autoryzowanego dystrybutora marki SIGMA w Polsce. Oferta może się różnić w zależności od autoryzowanego Dealera.

GDZIE KUPIĆ?

Promocja organizowana jest w wybranych punktach sprzedaży produktów marki SIGMA.

Szersze informacje oraz regulamin można uzyskać na stronie:

https://sigma-foto.pl/black-friday/

______________

* po rejestracji obiektywu na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl/  

____________

o K-Consult

Firma K-Consult posiada 20-letnie doświadczenie w imporcie i dystrybucji światowych marek z branży fotografii, multimediów, audio-video oraz mobile. K-Consult to wyłączny autoryzowany dystrybutor obiektywów marki SIGMA w Polsce. Od lat plasuje się w światowej czołówce najprężniej działających dystrybutorów marki SIGMA, osiągających najlepsze wyniki sprzedażowe oraz budujących wizerunek i świadomość marki. Przez ostatnie kilka lat intensywnie pracuje nad rozbudową społeczności SIGMA, która obecnie obejmuje: autoryzowaną sieć profesjonalnych salonów fotograficznych Sigma ProCentrum, rozbudowaną sieć Dealerów i Partnerów, wielokrotnie doceniany i nagradzany Serwis oraz pokaźne grono Ambasadorów, tzw. Twarze Sigma. Więcej informacji na Facebooku @SigmaFotoPolska oraz na Instagramie @sigmafotopolska.

Polecamy inne, podobne wpisy