logo sigma-foto
Anna Podsiedlik

Anna Podsiedlik

Obiektywy: 105mm F2.8 DG OS MACRO HSM / 40mm F1.4 A DG HSM /

 

Z wykształcenia ekonomistka, z pasji fotografka. Największą miłością pokochała fotografię plenerową, fotografując przede wszystkim dzieci, rodziny i mamy ciążowe.

Pochodzi z Wielkopolski – jej rodzinne miasto to Śrem. Studiowała w Łodzi, a od 22 lat mieszka w Warszawie. Lubi wielkie miasta. Urodzona optymistka. Żona Piotra – męża, który od zawsze ją wspiera, pomaga i motywuje do spełniania marzeń. Mama wspaniałej trójki Oliwki (15 lat), Oskara (8 lat) i Bruna (niespełna 4 latka), największej życiowe niespodzianki, jaką dał jej los. Spełniona zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Fotografia to dla niej coś znacznie więcej niż tylko praca. To najwspanialsza codzienność i pasja, która towarzyszy jej każdego dnia. Fotograficznie jest samoukiem, który miliony minut spędził na dokształcaniu się i rozwoju, co zresztą systematycznie robi do dziś. Jej zdjęcia mają miano bajkowych. Jak sama mówi o swojej pracy – pokazuje zwykłych ludzi w prosty, ale magiczny i niezwykły sposób.

Od kilku lat prowadzi szkolenia, podczas których nie tylko dzieli się wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim „zaraża” miłością do kadrów pełnych ciepła i magii.

Galeria zdjęć

Udostępnij:

Twarze SIGMA