logo sigma-foto
Aktualizacja firmware w obiektywie SIGMA 100-400mm

Aktualizacja firmware w obiektywie SIGMA 100-400mm F5-6.3 DG DN OS

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marek SIGMA w Polsce, informuje, iż pojawiła się nowa wersja oprogramowania (Ver.02) do obiektywu SIGMA 100-400mm F5-6.3 DG DN OS z mocowaniem Sony-E.

Jednocześnie informujemy, iż w tym wyjątkowym przypadku, nie jest możliwe zaktualizowanie oprogramowania poprzez aparat (tak jak odbywa się to przy aktualizacji pozostałych obiektywów SIGMA z mocowaniem Sony-E), a konieczne jest dostarczenie obiektywu do Autoryzowanego Serwisu (www.foto-service.pl), celem jego aktualizacji.Cała procedura aktualizacji firmware jest bezpłatna.

Nowa wersja oprogramowania Ver.02 wprowadza następujące usprawnienia:

  • Poprawia działanie optycznej stabilizacji obrazu w obiektywie niezależnie od typu migawki oraz używanego trybu napędu

  • Umożliwi wgrywanie przyszłych aktualizacji firmware w obiektywie, poprzez aparat (tak jak ma to miejsce w pozostałych obiektywach SIGMA z mocowaniem Sony E).

Wszystkich aktualnych posiadaczy obiektywu SIGMA 100-400mm F5-6.3 DG DN OS z mocowaniem Sony E prosimy o weryfikację w menu aparatu, jaki firmware obiektywu mają obecnie zainstalowany. Jeśli jest to Ver.01, prosimy o kontakt z Autoryzowanym Serwisem SIGMA, celem rozpoczęcia procesu bezpłatnej aktualizacji firmware w swoim obiektywie.

 

Jednocześnie informujemy, iż obecne egzemplarze obiektywu SIGMA 100-400mm F5-6.3 DG DN OS, znajdujące się na stanie Autoryzowanych Dealerów SIGMA, mają już wgrane oprogramowanie Ver.02.

Udostępnij:

Podobne wpisy

Cashback Sigma 540zł
Aktualności

Cashback SIGMA. Odbierz do 540zł !

K-Consult sp. z o.o., wyłączny autoryzowany dystrybutor marki SIGMA w Polsce, z przyjemnością informuje o promocyjnej ofercie Cashback na wybrane modele obiektywów z rodziny SIGMA, zakupione w dniach 15.06.2023 –

Czytaj więcej »